Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Spodná bielizeň Calvin Klein a Diesel

  %10. %03. %2016      Different TV CZ / SK

Máme tu nový diel našej Different TV as ňou aj nové značky, ktoré určite poznáte. Máme pre vás totiž spodnú bielizeň od značky Calvin Klein a Diesel. A veríme, že si obľúbite ich kvalitu rovnako rýchlo ako my.

Na palubu lode Different.cz značky nastúpili ku koncu roka 2015 a my moc dobre vieme, že sme urobili správne. Spodná bielizeň od už spomínaných značiek si totiž zamilujete behom chvíľky vďaka pohodlnému a elastickému materiálu, s ktorým sa budete cítiť pohodlne a skvele po celý deň.

Hovoríte si, prečo sme sa vrhli hneď od oboch dvoch toľko známych značiek? Každá z nich ponúka trochu odlišný štýl, a tak vieme, že nie vždy môže všetkým vyhovovať jedna značka. Ak máte radšej striedmy a jednoduchý štýl, značka Calvin Klein pre vás pripravila nádhernú kolekciu jednofarebných boxeriek, ktorých sa už nikdy nebudete chcieť vzdať. Rovnako krásnu kolekciu samozrejme nájdete aj v dámskom spodnom prádle .

Oproti nemu je Diesel veľkú a nespútanú divočinou. Máte na výber z veľkého množstva farieb, vzorov i štýlov, a tak si môžete byť istí, že so spodnou bielizňou Diesel rozhodne zaujmete a rozjasníte svoj ​​deň.

Nemusíte si ale vyberať od týchto dvoch značiek len spodnú bielizeň. Domáce oblečenie, ktoré v ponuke Different.cz tiež máme, je rovnako trendy a rovnako pohodlné ako už spomínané spodnú bielizeň. A ak si potrpíte na zladenosti, môžete svoje spodná bielizeň zladiť aj s nápaditým párom ponožiek .

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?