Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Špičky sa vrátili alebo nová kolekcia topánok Melissa

  %01. %08. %2017      Zo sveta módy

Pamätáte si na dobu špicatých topánok? Tiež vás bavilo špičky nosiť? Máme pre vás skvelú správu, špičky sa vrátili. A niet divu. Špicaté topánky vytvárajú elegantný vzhľad nohy a skrátka vyzerajú skvelo. Nová kolekcia našich / vašich obľúbených topánok Melissa tento rok prináša špicaté kúsky v podobe šľapiek a balerínok. Poďme sa na ne pozrieť.

Prvým typom sú balerínky Maisie v lesklom prevedení, ktoré vyzdvihuje zaujímavý výkroj na prstoch. Tieto balerínky Melissa predstavuje v niekoľkých farbách, a to v lesklom aj v matnom prevedení. V jednoduchej aj zdobenej verzii. S kovaním a mašľou, alebo bez akýchkoľvek aplikácií.

baleríny Melissa

baleríny Melissa

Ďalším typom sú tieto jedinečné šľapky Melissa zvané She Blue v úplne originálnom designe. Šľapky majú uzavretú špičku, otvorenú pätu a navyše disponujú úžasne mäkkou, pamäťovou stielkou, takže máte pocit, že máte nohy v bavlnke. Tento druh taktiež Melissa ponúka vo viacerých farbách.

papuče Melissa

V neposlednom rade predstavuje táto módna značka Melissa balerínky Glam + Wonder Women, ktoré sú určené všetkým ženám, ktoré sa neboja trochu módne experimentovať. Balerínky sú ikonicky zlaté a zdobí ich efektívny motív v podobe Wonder Women!

baleríny Melissa

Tak aké sú pre vás top? Nechajte staré špičky v skrinke a kúpte si nové, voňavé, ktoré vám vydržia hneď niekoľko sezón a nebojte sa byť tak trochu different.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?