−25 % s kódom EXTRA25Končí o 90 hodín 12 minút
Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Špičky sa vrátili alebo nová kolekcia topánok Melissa

  01. 08. 2017      Zo sveta módy

Pamätáte si na dobu špicatých topánok? Tiež vás bavilo špičky nosiť? Máme pre vás skvelú správu, špičky sa vrátili. A niet divu. Špicaté topánky vytvárajú elegantný vzhľad nohy a skrátka vyzerajú skvelo. Nová kolekcia našich / vašich obľúbených topánok Melissa tento rok prináša špicaté kúsky v podobe šľapiek a balerínok. Poďme sa na ne pozrieť.

Prvým typom sú balerínky Maisie v lesklom prevedení, ktoré vyzdvihuje zaujímavý výkroj na prstoch. Tieto balerínky Melissa predstavuje v niekoľkých farbách, a to v lesklom aj v matnom prevedení. V jednoduchej aj zdobenej verzii. S kovaním a mašľou, alebo bez akýchkoľvek aplikácií.

baleríny Melissa

baleríny Melissa

Ďalším typom sú tieto jedinečné šľapky Melissa zvané She Blue v úplne originálnom designe. Šľapky majú uzavretú špičku, otvorenú pätu a navyše disponujú úžasne mäkkou, pamäťovou stielkou, takže máte pocit, že máte nohy v bavlnke. Tento druh taktiež Melissa ponúka vo viacerých farbách.

papuče Melissa

V neposlednom rade predstavuje táto módna značka Melissa balerínky Glam + Wonder Women, ktoré sú určené všetkým ženám, ktoré sa neboja trochu módne experimentovať. Balerínky sú ikonicky zlaté a zdobí ich efektívny motív v podobe Wonder Women!

baleríny Melissa

Tak aké sú pre vás top? Nechajte staré špičky v skrinke a kúpte si nové, voňavé, ktoré vám vydržia hneď niekoľko sezón a nebojte sa byť tak trochu different.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?