Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Šperky ako sen

  %06. %12. %2016      Zo sveta módy

,, Žiadnu krásavicu by neurazil drahej šperk třpytivej! "   Aj keby ste si nespomenula, v ktorej obľúbenej rozprávke zaznela táto veta, musíte uznať, že je pravdivá. Šperk poteší snáď každú ženu, nech už si ho sama kúpi alebo ho od niekoho dostane darom.

Náhrdelníky, náramky, prstene, náušnice ale aj brošne, to všetko nás zdobia, dopĺňa naše outfity a rozjasňuje naše tváre každý všedný deň, na spoločenských akciách, v práci alebo na rande.

Pozrite sa na naozaj originálne a neprehliadnuteľné kúsky, s ktorými budete jednoznačne different.

Strapce sú hitom nielen na oblečení, topánkach alebo kabelkách. Sú dokonalým prvkom aj na výrazných náhrdelníkoch Doca v dvoch farebných variantoch. Vďaka atypickému tvaru je jednoducho navlečiete cez hlavu a strapce z niekoľkých retiazok a korálok necháte lichotivo splývať po dekoltu.

náhrdelník Doca

Ak ste si obľúbila dlhé trendy náhrdelníky, ktoré sa hodia k malým čiernym aj džínsom a jednoduchému tričku, potom je pre vás ideálnym kúskom tento Doca šperk, ktorý očarí nielen vás, ale aj vaše okolie, ktorému ho predvediete.

Doca náhrdelník

Náramok, ktorý sa hodí ku všetkému a vždy? S náramky Desigual bude rozhodovanie jednoduchšie, pretože ich máte prakticky 3 v 1. Každý iný a všetky neodolateľné. Nosiť ich môžete dohromady alebo každý zvlášť a ľahko ich skombinujete aj s ostatnými šperky Desigual .

náramok Desigual

Nasadenie náušníc je dnes už každodennou rutinou. Tak prečo si ju trochu nespríjemniť? Náušnice značky OPS! Objects sú srdcovou záležitosťou, ako už ich tvar napovedá. Kamene Swarovski sú pomyselnou "čerešničkou" a na vás už je len výber tej pravej farby pre vás.

Náušnice Ops! Objects

Túžite po zásnubním prsteňa? Ten vám bohužiaľ nezaručíme ... Atypický a štýlový prstienok však áno! Prstene OPS! Objects sú z príjemného silikónu, zdobené jemnými kamienkami Swarovski a ich veľkosť si sama nastavíte. S takýmto prstienkom bude vaša ruka sama vyzerať ako klenot.

Prstienok Ops! Objects

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?