Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Späť do školy! Štýlovo.

  %01. %09. %2019      Zo sveta módy

Hola hola, chlapcov aj dievčatá škola volá!

Prázdniny utiekli rýchlo ako voda, v ktorej ste ich určite prevažne strávili, a tak vás zajtra čaká návrat do školských lavíc.
Či už idete do školy prvýkrát, alebo sa vraciate na svoje miesta činu po niekoľkýkrát, nezabudnite s rodičmi na to, že musíte...

back to school

A tak pre vás máme pár typov na to, ako na to! Desigual totiž v kolekcii jeseň/zima 2019 prichádza s neprehliadnuteľnými kúskami pre malé princezné, veselé parádnice aj dospievajúce slečny, pre menších huncútov, väčších nezbedníkov aj začínajúcich pubertiakov.

detské oblečenie Desigual

Dievčenské šatičky Desigual, obojstranné mikiny, krásne tričká a pohodlné legíny si dievčatá zamilujú a budú v nich za hviezdy nielen v škole, ale aj na nákupoch s mamičkou a výletoch s rodinou.

Keď je chlapec ako buk, nemal by zapadať do davu ani svojím oblečením. Mikiny alebo tričká s "Marvelovskými" Avengers urobia aj z nich hrdinov všedných dní.

A pretože nejde len o to, čo majú deti na sebe, mrknite aj na potrebné prezúvky značky Crocs, bezkonkurenčne komfortnú obuv z kolekcie Literide, ľahké a odolné, nenahraditeľné zošity či písacie sady Santoro.  

chlapčenská tričká Desigual

Hodina inšpirácie končí.
A vy, chlapci a dievčatá, vykročte zajtra do školy pravou nohou!

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?