Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Späť do lavíc. So super výbavou!

  %21. %08. %2020      Zo sveta módy

Letné počasie nás síce ešte neopúšťa, letné prázdniny nám však ale za chvíľu dajú zbohom a za pár dní deti zasadnú späť do školských lavíc. Čím im túto povinnosť spríjemniť? Super výbavou za super ceny!

Čo by im chýbať nemalo? A nebolo by super zladiť im všetky tie potrebnosti do jedného dizajnu tak, aby im spolužiaci trebárs aj trochu závideli?

back to school

Základom je určite ruksak, batôžtek, batoh! Mal by byť nielen nápaditý, cool a trendy, ale predovšetkým aj funkčný, odolný a praktický, čo sa vnútra týka. Ruksaky Santoro majú vystužený chrbát, široké nastaviteľné popruhy, ktoré sa nezarezávajú deťom do pliec ani pri väčšej záťaži a vreciek toľko, že ani nebudete vedieť, čo do ktorého dať skôr.

Nechcete, aby sa Vaša ratolesť trápila s ťažkými učebnicami a ďalšími pomôckami nosením na chrbte? Taká ťarcha pre ich chrbát nie je práve to najvhodnejšie, obzvlášť pre tých menších, čo ešte len do školy chodiť začali a pritom sa ich telo stále vyvíja. Santoro má aj super ruksaky s kolieskami a rukoväťou! Stačí ruksak z chrbta zložiť, vytiahnuť rukoväť a už sa ide.

Santoro London

A čo do ruksaku okrem kníh a zošitov? Mimochodom, už ste si všimli zošity Anekke? Z tých sa školopovinným slečnám zatají dych. Zabudnúť sa nesmie rozhodne na peračník, ako inak, než s plnou výbavou! Všetko, čím sa dá písať či kresliť, pre vás máme. Stačí si vybrať. Výbavu môžete doplniť napríklad aj o dizajnový stojanček na ceruzky, kalendár alebo aj puzdro na kľúče či drobné a tašku na desiatu.

Santoro

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?