Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Slide šľapky - trendy topánky na leto 2019!

  %08. %05. %2019      Zo sveta módy

Ideálne topánky na leto? Jednoznačne slide šľapky! Prečo? Pretože ich obúvanie a vyzúvanie je ľahké, zdravé a hlavne sú úžasne pohodlné! Hodia sa aj k šatám, alebo k elegantnejším outfitom? Rozhodne áno! A pretože sa s týmto módnym trendom doslova roztrhlo vrece, naplnili sme s nimi aj náš eshop. Vyberiete si u nás z rôznych módnych značiek, trendov, dizajnov a štýlov. Od elegantných, po športové, ortopedické, plastové alebo kožené kúsky. Poďme si ich predstaviť.

Čože sú to vlastne slide šľapky? Majú jeden spoločný znak. Vyznačujú sa jedným mohutným pásom cez priehlavok. Vyberať u nás, ako sme už spomenuli, môžete z rôznych dizajnov. Či už zvolíte športový štýl v jednoduchom prevedení, alebo napríklad slide šľapky na platforme, rozhodne nešliapnete vedľa. Máme pre vás tieto módne topánky od značiek Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Melissa alebo Crocs a mnoho ďalších.

Slide šľapky Calvin Klein

Od módnej značky Calvin Klein máte na výber z viacerých typov a z mnohých farieb. Máte chuť na pohodlné šľapky s neoprénovou vsadkou, alebo na celoplastové kúsky? Máte ich mať. U nás si totiž vyberiete a veríme tomu, že nie jeden kúsok. Číslovanie týchto šľapiek sa líši, a tak sa riaďte prevodnou tabuľkou veľkostí pri každom konkrétnom produkte.

slide papuče Calvin Klein

Slide šľapky Tommy Hilfiger

Ak hľadáte nadčasový a športovejší dizajn, alebo naopak elegantné metalické šľapky na kline, potom je pre vás značka Tommy Hilfiger jasnou voľbou. Na našom eshope nájdete aj pánske slide šľapky Tommy Hilfiger, takže sa môžete zladiť aj so svojou drahou polovičkou. To, že sú tieto topánky extrémne pohodlné a hodia sa ku všetkým outfitom asi nie je treba ani zmieňovať, ale keď už sme pri tom, tak je to pravda.

Slide papuče Tommy Hilfiger

Slide šľapky Melissa

Povestná žuvačková vôňa, flexibilný materiál a pamäťová stielka. Áno, reč je o skvelých topánkach Melissa. A pretože ani značka Melissa nezostáva v módnych trendoch pozadu, predstavuje tieto unikátne vanilkové slide šľapky, ktoré sú navyše zdobené elegantnou mašľou na priehlavku.

slide papuče Melissa

Slide šľapky Crocs

Štýlové šľapky na kline, ktoré zdobia 3D kvetinové a navyše metalické aplikácie. Ortopedicky tvarovaná stielka, masážne body, ultraľahký materiál Croslite. Tak také sú tieto unikátne šľapky na platforme od značky Crocs. Od značky Crocs si môžete vybrať z nepreberného množstva tvarov, dizajnov a farieb a fakt je, že máte z čoho vyberať.

Slide papuče Crocs

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?