Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Slide šľapky Calvin Klein

  %12. %06. %2019      Zo sveta módy

Aj pohodlná móda môže byť trendy! V lete všetci chceme topánky, ktoré sa budú hodiť kamkoľvek, budú rozmaznávať naše nohy pri každom kroku a ich obutie bude trvať maximálne dve sekundy. A sú tu! Slide šľapky svetovej ikony Calvin Klein!

Slide papuče Calvin Klein

Môže sa vám zdať, že tieto modely sa hodia len k bazénu alebo ako prezuvky (predtým to tak naozaj bolo), nechajte sa ale vyviesť z omylu. Slide šľapky sa držia v predných radoch top letných topánok už niekoľkú sezónu. Nosia ich a milujú ženy i muži, a to po celom svete.

V prípade značky Calvin Klein navyše nájdete unisex dizajny, takže môžete staviť na "párovú" módu a so svojou drahou polovičkou siahnuť po rovnakých, aby ste sa o ne doma nehádali alebo sa o ne nepobili, keď zistíte, ako skvele vyzerajú, ľahko sa udržujú a ako neodolateľne pohodlné a ľahké sú.

Vyberať môžete zo šľapiek celoplastových alebo kombinovaných s neoprénovými pásmi cez priehlavok. Každý pár je iný, všetky sú unikátne. Stačí si len vybrať svojich favoritov a vyraziť k vode, na výlet, dovolenku a na pláži alebo v meste robiť parádu. Verte, že ich budete striedať len sporadicky a jediné, čo by vás malo trápiť, je už len dokonalá pedikúra :-)

Calvin Klein papuče

Calvin Klein

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?