Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Šiltovky Calvin Klein

  %09. %08. %2018      Zo sveta módy

,,Na začiatku treba povedať, že som predtým bola iba súčasťou dresu baseballových hráčov. Chránila som ich oči pred slnečnými lúčmi, aby im nežiarili do očí a nekomplikovali tak hladký priebeh hry. To sa ale zmenilo. Dnes som doplnkom nielen k športu a voľnočasovým aktivitám, nosím sa aj k elegantnejším outfitom. Zbožňujú ma ženy, muži, deti i tínedžeri. Som šiltovka! A mrknite na to, ako štýlovo ma pojala značka Calvin Klein!"

Ikonické logo s nápisom Calvin Klein Jeans na pozadí, nesmrteľná black & white kombinácia, unisex prevedenie. To je must have kúsok pre každého. Ženy ju môžu nasadiť k športovejšie ladenému outfitu, ale aj k šatám, sukniam alebo k akémukoľvek ležérnemu modelu. Pokiaľ si na čiernu nepotrpíte, alebo v nej nechcete trpieť v horúcich letných dňoch, môžete siahnuť po sivom variante.

Calvin Klein šiltovka

Denim je nadčasovým trendom, ktorý asi nikdy nevymizne. Nesmie teda chýbať ani na šiltovke Calvin Klein. Tento typ je v "ošúchanom" džínsovom designe, má nastaviteľné zapínanie z koženky a ikonické logo s nápisom, ktorý je vyšitý a vystúpený. Je unisex a natoľko štýlová, že sa o ňu doma s mužom pobijete.

Denimová šiltovka Calvin Klein

 

Pre pravé blondínky aj iné ružovú milujúce dámy je super kúskom táto "Kleinka" v púdrovom odtieni. A ak túžite skôr po sexy variante, ponúka sa horúca červená!

 

šiltovka Calvin Klein

červená šiltovka Calvin Klein

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?