−25 % s kódom EXTRA25Končí o 131 hodín 12 minút
Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Šiltovky Calvin Klein

  09. 08. 2018      Zo sveta módy

,,Na začiatku treba povedať, že som predtým bola iba súčasťou dresu baseballových hráčov. Chránila som ich oči pred slnečnými lúčmi, aby im nežiarili do očí a nekomplikovali tak hladký priebeh hry. To sa ale zmenilo. Dnes som doplnkom nielen k športu a voľnočasovým aktivitám, nosím sa aj k elegantnejším outfitom. Zbožňujú ma ženy, muži, deti i tínedžeri. Som šiltovka! A mrknite na to, ako štýlovo ma pojala značka Calvin Klein!"

Ikonické logo s nápisom Calvin Klein Jeans na pozadí, nesmrteľná black & white kombinácia, unisex prevedenie. To je must have kúsok pre každého. Ženy ju môžu nasadiť k športovejšie ladenému outfitu, ale aj k šatám, sukniam alebo k akémukoľvek ležérnemu modelu. Pokiaľ si na čiernu nepotrpíte, alebo v nej nechcete trpieť v horúcich letných dňoch, môžete siahnuť po sivom variante.

Calvin Klein šiltovka

Denim je nadčasovým trendom, ktorý asi nikdy nevymizne. Nesmie teda chýbať ani na šiltovke Calvin Klein. Tento typ je v "ošúchanom" džínsovom designe, má nastaviteľné zapínanie z koženky a ikonické logo s nápisom, ktorý je vyšitý a vystúpený. Je unisex a natoľko štýlová, že sa o ňu doma s mužom pobijete.

Denimová šiltovka Calvin Klein

 

Pre pravé blondínky aj iné ružovú milujúce dámy je super kúskom táto "Kleinka" v púdrovom odtieni. A ak túžite skôr po sexy variante, ponúka sa horúca červená!

 

šiltovka Calvin Klein

červená šiltovka Calvin Klein

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?