Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Shoemánie na Chodove aneb topánky, ako ich nepoznáte :)

  %05. %06. %2014      Zo sveta módy

Pokiaľ si chcete v júni urobiť výlet a premýšľate kam vyraziť na niečo naozaj unikátneho, nezabudnite si zapísať do diára dátum 2.-29.6. a miesto Centrum Chodov. Čaká Vás podívaná s názvom Shoemánie a ak ste ,, fajnšmekri "na topánky, verte, že Vás výstava s viac ako 300 exponátmi maximálne uspokojí.

Shoemánie Praha Centrum Chodov Shoemánie Praha Centrum Chodov

Najväčším lákadlom je historická čižma z roku 1800 vážiace neuveriteľných 3,75kg! Tú na nohách nosil poštové panáčik inak tiež postilión. My by sme teda v jeho koži byť nechceli :) Ak ste milovníkom skôr novodobej obuvi, čakajú na Vás dizajnové kúsky z dielne návrhárky Pavly Podsedníkové, ktorá získala nejednu cenu a ani Lady Gaga neodolala jej kúskom. Aj my www.Different.cz sme prepožičali plastové voňavé topánky Melissa a Mel na účely výstavy, kde sa môžete pokochať a potom je v kľude vybrať v našom oficiálnom slovenskom e-shopu;)

Melissa a Mel na výstave Shoemánie Melissa a Mel na výstave Shoemánie

Pre športových nadšencov sú potom najväčším lákadlom tretry Emila Zátopka či najúspešnejší atlétky Zuzany Hejnové a Milana Baroša. Okrem výstavy na Vás čaká aj sprievodný program v podobe pretekov v behu na podpätkoch či obuvnícka dielňa známeho českého obuvníka Erika Martina Lawarta.

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?