Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Scotch & Soda - nová kolekcia FW16, ktorá berie dych

  %23. %08. %2016      Zo sveta módy

Značku Scotch & Soda snáď ani nie je nutné predstavovať. Milovníci kvalitných produktov a štýlových kúskov určite vedia. Ale možno by sme vám predsa len mali osviežiť pamäť a pripomenúť vám o aké módne značke je reč.

Značka Scotch & Soda pochádza z Holandska. Vznikla v roku 2001, kedy návrhári spojili svoje sily a stvorili značku s osobitým oblečením pre mužov , ktorým nie je cudzie vintage štýl skombinovaný so súčasnými prvkami. Modely Scotch & Soda sa čoskoro stali synonymom pre najvyššiu kvalitu so zmyslom pre detail. Onedlho začala značka navrhovať tiež oblečenie pre ženy . Dámska kolekcia Maison Scotch už pár rokov valcuje módny trh. Značka predstavuje oblečenie ale aj doplnky.

Dalo by sa povedať, že sa riadi heslom v jednoduchosti je krása, a tak navrhuje modely, ktoré sú e legantní, jednoduché, vkusné a napriek tomu nadčasové. Veľkou výhodou značky je, že ju môžete jednoducho kombinovať, a tak vždy budete mať šmrnc. Tohtoročná kolekcia pre jeseň a zimu je úžasná, avšak posúďte sami ...;)

Pánska kolekcia sa tento rok skutočne podarila. Jednoduché strihy skombinované so zaujímavými motívmi v elegantných farbách sú slušivé a veľmi vkusné. Nájdete tu tento rok kúsky športové aj elegantné, a tak vám predstavíme zopár z nich.

Dámska kolekcia je absolútne očarujúca. Oversizové košele, bombery alebo fľakaté džínsy, to je tento rok absolútny top. Kombinácia džínsoviny nikdy nesklame. Opäť tu nájdete elegantné aj športovejší kúsky.

Samozrejme by sme nemali opomenúť doplnky, ktoré sa tento rok podarili. Značka Scotch & Soda ponúka doplnky ako pre pánov, tak i pre dámy.

To bola len hŕstka toho, čo tohtoročná kolekcia ponúka a my dúfame, že si ju zamilujete rovnako ako my ...;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?