Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Scotch & Soda - módna prehliadka

  %07. %06. %2016      Different TV CZ / SK

Nový diel Different TV priletel s holandským vánkom z krajiny tulipánov, a tak si môžete byť istí, že nový kolekcie značky Scotch & Soda je vážne precízne pripravená s veľkou dávkou štýlu a nápaditosti. Poďte sa spoločne s nami presvedčiť a pozrite sa na pár outfitov z kolekcie jar / leto 2016.

Holandská značka Scotch & Soda si potrpia na vysokej kvalite materiálov, ale aj na originalite a štýlu. Preto sú dámske aj pánske kolekcie tejto značky skutočným skvostom, do ktorého sa zamilujete raz a už vás láska nikdy neopustí. O sto percent viac to platí aj novej kolekcie jar / leto 2016. V nej totiž nájdete krásne a nápadité mikiny , tričká i tielka, ale aj zaujímavo strihané sukne, farebné kraťasy alebo štýlové nohavice. za zmienku určite stojí aj sáčka alebo doplnky.

Ak si ale nie ste istí, ako tieto originálne kúsky zladíte so zvyškom svojho outfitu, práve pre vás máme pár tipov a nápadov v novom diele Different TV. S nami sa ľahko inšpirujete tak, aby ste už navždy bola za hviezdu :) Kúsky Scotch & Soda sa perfektne hodí k topánkam Toms alebo teniskám Converse .

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?