Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Scotch and Soda - Príliv jedinečnosti a luxusu!

  %28. %10. %2014      Zo sveta módy

O značke Scotch and Soda sme Vám už písali. Píšeme znovu a písať budeme. Čím ďalej viac cítime, že holandskí návrhári pri tvorbe tejto značky rozhodne nestúpil vedľa, ba naopak šliapli pevne na zem a stavia tejto nevšedné značke pevné základy. Veď už Jan Werich vedel, že šaty robia človeka a Scotch and Soda to vie tiež. Na prvý pohľad sú veci tejto značky jednoduché a väčšinou nenápadné, avšak hneď pri druhom pohľade zistíte, že to bola len mylná domnienka a ide o veľmi prepracované kúsky. Hlavne, čo sa týka strihov a detailov v podobe kamienkov, korálok, cvočkov, plieškov, ale aj detailov v podobe kože a srsti. Čo si budeme hovoriť, všetko je o detailoch! Keď dáte akýkoľvek kúsok Scotch & Soda vedľa inej, zaručene ho spoznáte.

Scotch and Soda Sweater Scotch and Soda Sweater

Veľká výhoda tejto módnej značky je, že ide bez problémov nakombinovať a vy budete mať neustále šmrnc. Medzi ďalšie veľké plus patrí vysoká kvalita vecí a pohodlnosť.

Scotch and Soda Sweat Top Scotch and Soda Sweat Top

Tričká sú väčšinou voľnejšieho strihu a preto sa k nim hodia úzke skinny nohavice.

Scotch and Soda Rock T-Shirt Scotch and Soda Rock T-Shirt

Veľký výber ma Scotchka (tak sme si ju nazvali u nás v different :)) aj čo sa týka doplnkov. Na tie by sa rozhodne nemalo zabúdať, pretože celý outfit vždy skvelo doladí. Zaujímavo riešené pásky, náhrdelníky, šatky, ale aj kabelky Scotch and Soda , peňaženky a ďalšie. Pokiaľ už Vás nebaví reťazcové predajne v preplnených obchodných centrách a chcete vyskúšať niečo, čo je zaurečeně IN :) V pokoji sa posaďte v pohodlí domova, kliknite na www.Different.cz a jednoducho si tieto luxusné a jedinečné kúsky objednajte až domov. A nezabudnite! Buďte stále different;)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?