Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Šaty podľa vašej postavy

  %07. %06. %2019      Zo sveta módy

Leto je za rohom. A to je ten správny čas na šaty! Lámete si hlavu nad tým, aký strih zvoliť? Vlastne ani neviete, ktorý strih by vám pristal? Potom ste na správnej adrese. Pripravili sme si pre vás jednoduchý návod, ako vybrať správny strih podľa typu postavy. Inšpirujte sa a zažiarte.

Áčkový

Áčkový strih máva spravidla kratšiu dĺžku, je teda vhodný najmä pre menšie postavy. Lichotí postave so širšími bokmi a výraznejším zadočkom.

dámske šaty Desigual

Vypasovaný


Vypasované šaty dávajú vyniknúť krásne klenutej ženskej postave. Opticky vyčaria úzky pás a dajú vyniknúť bokom. Môže na ne nadväzovať úzka, ale aj širšia sukňa.

dámske šaty Desigual

Oversize

Oversize šaty milujeme z niekoľkých dôvodov - sú nesmierne pohodlné a zakryjú všetko, čo je potrebné, nech už chcete schovať väčšie bruško alebo objemnejší zadok. Voľte ale dĺžku tesne nad kolená alebo kratšiu, nech nevyzeráte ako vo vreci.

dámske šaty Desigual

Puzdrové

Puzdrové šaty obopínajú postavu. Sú ideálne do práce, do spoločnosti alebo na svadbu. Sú teda mierne vypasované, mávajú dĺžku ku kolenám. Vyžadujú symetrickú postavu, kde sú ženské krivky vo vyváženom pomere. Väčšia veľkosť ale nie je prekážkou! :)

dámske šaty Desigual

Rovný


Rovný strih šiat by mali voliť ženy s chlapčenskou postavou, teda s nevýrazným pásom a neklenutými bokmi. Pristane tiež dámam v tvare tzv. jablka, teda s výraznejšou oblasťou bruška a úzkymi nohami. Bruško sa schová a nôžky vyniknú!

dámske šaty Moodo

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?