Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Šatka patrí nielen na krk

  %30. %06. %2013      Zo sveta módy

Tentokrát Vám prinášame tip ako oživiť Váš šatník pomocou jediného šatky. Šatky a šálky všetkých možných farieb a veľkostí sú posledných pár rokov hitom hlavne zimných a jesenných dní, ale ak zvolíte ten správny tvar a materiál, stane sa jediný šatka Vaším celoročným priateľom.

Desigual šatka Cok Desigual šatka Cok

Šatka už zďaleka nie je len doplnkom na krk. Voľte šatku multifunkčný, dostatočne dlhý aj široký a sledujte pár nasledujúcich rád a tipov. Iste, aj krátke a drobné šálky majú svoje čaro, ale ak zvolíte šatku mohutnejšie, poslúži Vám napríklad aj ako šaty. Stačí šatka na šírku omotať okolo tela a zaviazať cípmi v páse.

Desigual šatka Cok Desigual šatka Cok

Takýto šatku by mal byť aspoň dva metre dlhý, aby ste mali dostatočný priestor pre zaväzovanie a omotávania okolo tela. Ideálne je zvoliť šatka ľahší a jemnejší, ktorý skvele poslúži v teplých letných dňoch napríklad ako pareo k plavkám. Zároveň vďaka dostatočnej dĺžke nie je problém si ho v zime omotať okolo krku viackrát, čím získate dostatočnú izoláciu od mrazivého počasia.

Desigual šatka Cok Desigual šatka Cok

Chcete pri ceste na dovolenku ušetriť miesto v kufri trebárs na nové šaty ako suvenír? S jedným šatkou máte hneď niekoľko možností, ako z neho jednoducho vytvoriť pohodlné splývavé letné šaty. K bazénu šatku ako pareo, k večeru ako slušivé korzetové šaty. Chce to len trochu zručnosti a zo začiatku aj trpezlivosti :-)

Desigual šatka Cok Desigual šatka Cok

Službu Vám farebný šatku poskytne tiež pre oživenie každodenného outfitu. Zdajú sa Vám jednofarebné šaty moc nudné a fádne? Oživíte je ľahko farebným šatkou. Skúste napríklad šatky Desigual , ktoré majú veľa farebných variantov a môžete ich skombinovať prakticky s čímkoľvek, stačí len dodržať podobné farebné spektrum.

Desigual šatka Cok Desigual šatka Cok

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?