Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Santoro London - recenzia módnych doplnkov tejto anglickej značky - 22.díl - DifferentTV.cz

  %23. %03. %2014      Different TV CZ / SK

Vítame Vás u ďalšieho dielu Different TV. V tom Vám predstavíme značku, ktorá je svojou originalitou známa po celom svete. Je to londýnska značka Santoro, ktorú nájdete u nás vo forme módnych doplnkov (kabelky, obaly na iPhone a iPad, peňaženky, dokladovníky atď.)

Túto značku si obľúbite vďaka svojej tajomnosti a témami bábiky Gorjuss. Všetky kúsky sú vysoko kvalitné a sú určené všetkým vekovým kategóriám.

V tomto diele Vám predstavíme niekoľko úžasných koženkových kabeliek, peňaženku a ďalšie zaujímavé kúsky značky Santoro.

Britská značka Santoro začala s kancelárskymi potrebami. Diáre a zápisníky sa na papírnických veľtrhoch stali obrovským hitom, a tak značka rozbehla ďalšie odbory svojej činnosti. Vrhla sa na módne doplnky ako napr. Kabelky, peňaženky, obaly na mobily a notebooky atď. Značku Santoro si raz obľúbite a už nie je cesty späť.

Jedným zo základných motívov tejto značky je bábika Gorjuss, ktorá sa stáva veľmi populárny módne postavičkou. Na kabelkách a doplnkoch Santoro je zobrazená v rôznych zaujímavých situáciách a pôsobí vždy tak trochu magicky.

S doplnkami Santoro London Vás nikto neprehliadne, a tak sa budete vždy cítiť tak trochu ako hviezda. Santoro Vás tiež prekvapí svojou kvalitou, pretože za dobu pôsobenia v módnom priemysle už značka vychytala procesmi výroby a návrhu.

Na českých stránkach značky Santoro London môžete vidieť veľa krásnych fotiek a informácií: http://www.santorolondon.cz

Na našom e-shope potom môžete tieto kúsky zakúpiť: http://www.differentfashion.cz/cs/109-santoro

Viac info o značke zde: http://magazin.differentfashion.cz/ze-sveta-mody/santoro-london-nova-luxusni-znacka-doplnku-z-londyna/

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?