Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Santoro London priletelo z Anglicka s novými kúzelnými sety

  %23. %03. %2015      Zo sveta módy

Svetoznáma značka Santoro London žne úspechy a ocenenia už viac ako 20 rokov. Túto značku, ste si absolútne obľúbili a zamilovali! Sme oficiálnym predajcom tejto čarovnej značky a dizajnové doplnky čakajú na Vás!

Horúcou novinkou sú veci zo Santora z kolekcie zvanej Cats with Bowties (v preklady Mačky s motýliky). K dostaniu je veľká kozmetická taška na zips, peňaženka s odnímateľným pútkom, menšia peňaženka, ktorú možno nosiť aj ako kľúčenku vďaka pútku a poslednou vecou v tomto sete malá kľúčenka tiež s pútkom. Všetky veci majú textilný a umývateľný povrch.

Santoro set Cats with bowties Santoro set Cats with bowties

Obľúbeným setom je set Santoro London zvaný Dear Alice sa spiace bábikou. Tento obsiahly set obsahuje veľkú kabelku, ktorej rohy môžete vďaka patentov zväčšiť a soušástí je karabínka na kľúče. Menšie aktovka má zapínanie na 2 magnety. Drobné mince sa Vám potom vojdú do mini peňaženky so zapínaním na cvok. Ak nosíte šperky voľne v kabelke, bude sa vám páčiť praktické puzdro so stuhou. Ďalšie puzdro potom môžete tiež využiť na šperky, šminky a alebo ako peračník. Mobil by sa potom mal schovať do neoprénového puzdra, doklady do dokladovníku s priehľadným vnútrom a všetky dôležité veci zapisovať do zošita s tvrdými doskami a priehľadným obalom. A aby ste nezabudli, kde ste skončili, budete potrebovať ešte záložku. Taký je set Dear Alice vo fialovej farbe.

Santoro set Dear Alice Santoro set Dear Alice

Ďalšou novinkou je set Santoro London s názvom The Fox. Tento originálny set s motívom bábiky v prevleku líšky obsahuje nakupovacie tašku so zapínaním na suchý zips. Menšie peňaženku s pútkom. Karty potom založíte do puzdra na doklady, ktoré sa Vám zmestí do všetkých kabeliek. Mobil sa bude cítiť v bezpečí v neoprénovom puzdre a šálku kávy si vychutnáte v tomto skvostnom hrnčeka, ktorý pohodlne strčíte do umývačky a alebo mikrovlnky.

Santoro set The Fox Santoro set The Fox

Tieto originálne a dizajnové doplnky Santoro London nájdete všetky na Different.cz , tak si kúpte nejaký ten kúsok značky Sanotoro London, nech sa z vášho všedného dňa stane nevšedný a vy budete stále different :)

Video z našej módnej internetovej televízie Different TV je tu:

https://www.youtube.com/watch?v=Tn40skPFw2I

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?