Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Santoro London - obľúbené darčeky

  %26. %11. %2015      Different TV CZ / SK

Santoro London je čarovná londýnska značka pripomínajúce typický londýnsky, daždivý deň, avšak s dávkou rozprávkových stvorenia a veľké nálože fantázie. Táto londýnska značka, ponúkajúca predovšetkým   darčekové tovar všetkého druhu, patrí do najobľúbenejších kategórií nášho eshopu.

Ak chcete vedieť o značke Santoro London čo najviac to ide, pozrite sa na nej do encyklopédie. :)

Možno preto je potreba Vám ukázať v jednom z ďalších dielov Different TV novú kolekciu od Santoro London. V nej totiž nájdete prekrásne dáždniky s motívom rozprávkových bábik, ktorý sa do sychravého počasia bude naozaj hodiť! Ďalšie ukážkou z novej kolekcie sú puzdrá na dioptrické či slnečné okuliare. Tieto puzdrá sú naozaj krásnym módnym doplnkom, ktorým ukazujete svoju originalitu.

Vieme, že to obrovské množstvo, ktoré Santoro London vyrába, Vám nemôžeme v jednom dieli nikdy predstaviť. Preto je potrebné, aby ste sa na všetky tie čarovné veci pozreli sami. Pretože sme si takmer istí, že okolo Vás je stopercentne niekto, komu peňaženkou od Santoro urobíte veľkú radosť. Alebo sa napríklad Vám bude hodiť rozprávkový zápisník pre usměvavější všedné dni. :)

Pozrite sa a zistite, že Vás naozaj tieto londýnskej drobnosti núti k úsmevu. Sú totiž snáď aj čarovné. A preto to všetko robíme, preto Vám ich ukazujeme. Keďže každý úsmev, ktorý dokážeme vykúzliť, je náš ďalší krôčik k splneniu nášho sna.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?