Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Santoro London- nová luxusná značka doplnkov z Londýna

  %01. %04. %2014      Zo sveta módy

Značka módnych doplnkov Santoro London je už známa po celom svete a získala uznanie od znalcov umenia a dizajnu. Už na prvý pohľad Santoro spoznáte a neprestanete ho obdivovať.

Na slovenských stránkach značky Santoro London môžete vidieť veľa krásnych fotiek a informácií: https://www.santorolondon.cz

Hlavným motívom sú nežné, romantické a krehké dievčenské bytosti, ktoré na veciach pôsobia starodávne až tajomne. Všetky kúsky z novej kolekcie Santoro London sú vysoko kvalitné a verte, že sa Vám nikdy neopozerajú. A aké kúsky si môžete zaobstarať?

kabelka Santoro Gorjuss On Top Of The World www.differentfashion.cz kabelka Santoro Gorjuss On Top Of The World www.different.cz

Santoro kabelka Gorjuss On top of the world - prvým krásnym kúskom je táto jednoduchá dámska kabelka Santoro Gorjuss s tvarom aktovky. Je koženková a zdobí ju motív bábiky a samotný názov. Zapínanie hlavného vrecka je na 2 patenty a vnútri je niekoľko menších vreciek. Má nastaviteľný popruh, s ktorým si ľahko doladíte dĺžku kabelky.

kabelka Santoro Gorjuss We Can All Shine www.differentfashion.cz kabelka Santoro Gorjuss We Can All Shine www.different.cz

Santoro kabelka Gorjuss fialová - ďalším podareným kúskom je menšia kabelka s názvom Santoro Gorjuss We can all shine a je vo fialových odtieňoch. Zapínanie hlavného vrecka je na patent a vnútri nájdete menšie vrecko na zips a telefón. Kabelka má tiež ozdobný prívesok a karabínku na uchytenie kľúčov. Popruh je tiež nastaviteľný.

kabelka Santoro Adrift www.differentfashion.cz kabelka Santoro Adrift www.different.cz

Santoro Adrift - ak máte šatník ladený prevažne do svetlých farieb, potom je pre Vás tá pravá romantická kabelka Adrift s kreslenými motívmi. Zapínanie hlavného vrecka je na magnet, ktorý je po celom obvode vrecka. Dá sa nosiť ako v ruke, tak i cez rameno.

peňaženka Santoro The Messenger www.differentfashion.cz peňaženka Santoro The Messenger www.different.cz

Santoro peňaženky - peňaženky Santoro sú vyrobené prevažne z koženky, s rôznym motívom, prevedením a v rôznej veľkosti. Každý si určite vyberie podľa svojej ľubovôle.

obaly na iPad Santoro Gorjuss www.differentfashion.cz obaly na iPad Santoro Gorjuss www.different.cz

A pretože značka Santoro myslí naozaj na všetko a do detailov, nechýbajú ani kúsky ako je zápisník s perom, dokladovník, obal na iPhone či populárnej obaly na iPad a to ako v normálnom prevedením, tak v mini.
Tiež si rovnako ako my myslíte, že tentoraz si návrhári naozaj dali záležať? Tak buďte different a kúpte si tieto jedinečné kúsky značky Santoro London na www.DifferentFashion.cz

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?