Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Santoro London - bábiky nielen pre deti

  %11. %01. %2017      Zo sveta módy

Bábiky nemusia byť záležitosťou len pre malé dievčatká ... Značka Santoro London predstavuje mnoho kolekcií s obľúbenými bábikami Gorjuss, ktoré si zamilovali nielen malé princezné, ale aj dospievajúce dievčatá a už dospelé ženy, ktoré spája láska k originálnym módnym doplnkom s poriadnou dávkou roztomilosti.

Bábiky síce niektoré z vás desí tým, že nemajú ani nos ani ústa, stále je ale väčšina tých, ktorí si ich obľúbili a skrátka im nemôžu odolať. Sú rozkošné, dôvtipné a detailne vykonané. Majú krásne šatôčky, šály, doplnky, svoje vlastné miláčikov alebo hračky.

Z jednotlivých kolekcií si môžete vybrať napríklad kabelku Santoro , ktorá bude nielen praktickým, ale hlavne neprehliadnuteľným doplnkom k vášmu outfitu. A nebojte sa, nepôsobí infantilne, ale štýlovo!

Kabelka Santoro Oops a Daisy

V kabelke nesmie chýbať peňaženka Santoro . U tejto značky si môžete vybrať takú, ktorá bude mať rovnaký alebo podobný dizajn ako kabelka.

Peňaženka Santoro London Oops a Daisy

Čo ďalej potrebuje každá žena mať každý deň po ruke? Šminky, líčidlá, zkrášlovadlo! Na to potrebuje praktickú a zároveň štýlovú kozmetickú taštičku.

Sanotoro kozmetická taštička

Hľadáte neustále kľúče v kabelke? S originálnou kľúčenkou Santoro už nebudete! Vybrať si môžete menšie alebo väčšie, ktorú využijete aj ako mini peňaženku na drobné.

Sanotoro kľúčenka

Tak čo? Už máte svoju favoritku? Bábiky sa na vás síce neusmeje, za to vás svojou originalitou a roztomilosťou pohladí na duši.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?