Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Rúž Yves Rocher ako darček

  %27. %03. %2017      Zo sveta módy

,,Móda umožňuje ženám byť stále tými istými, a predsa nikdy rovnakými", tvrdí Senta Bergerová, ktorá pravdepodobne vie, o čom hovorí. Ženy sú totiž odjakživa tou krajšou súčasťou ľudskej populácie a nejde len o krásu vnútornú, ale aj o tú vonkajšiu. Ženy sa rady pekne obliekajú, líčia a aj keď sa stretnú s inými ženami v podobnom alebo rovnakom outfite, každá napriek tomu vyzerá inak. A preto sa náš módny eshop, ktorý nie je venovaný iba ženám samozrejme, nazýva differenta.sk - nájdete tu totiž vždy niečo, v čom budete iné.

A pretože si vás radi rozmaznávame, rozhodli sme sa vám venovať luxusný rúž značky Yves Rocher ako darček ku každému nákupu nad 40 €. Nielen, že sa postaráme o váš zovňajšok, ale veríme, že aj pohladíme vašu dušu. Pretože akonáhle sa budete cítiť skvelo navonok, bude vám dobre aj vo vnútri a o to nám ide.

Rúže Yves Rocher sú v hodnote 17 € a tak sa rozhodne nejedná o nekvalitu. Navyše ponúkame pestrú škálu farieb, aby sme zabránili tomu, že budete mať všetky rovnaké pery. Len by sme boli veľmi radi, aby sme vám po otvorení balíčka s vecami alebo s doplnkami vykúzlil úsmev na tvári a aby ste si vy svojím rúžom označkovali vašich milovaných bozkom.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?