Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Ruksaky. Trend, ktorý neutícha.

  %20. %02. %2020      Zo sveta módy

Tiež už nechávate svoju skôr obľúbenú kabelku na dne skrine, pretože vaším najaktuálnejším doplnkom je pre tentokrát ruksak? Nie? Potom čítajte a určite sa tak stane!

Ruksak sa teší obľube už niekoľkú sezónu a do pozadia len tak neustúpi. A je jedno či sa na neho pozeráte z praktického alebo z čisto módneho hľadiska. Je to doplnok, ktorý vám v zbierke chýbať skrátka nesmie. Potešíte ním seba aj svojho ortopéda, pretože, čo si budeme hovoriť, batôžtek nezaťažuje váš chrbát tak, ako po zips naplnená kabelka. A keď áno, tak aspoň rovnomerne a navyše jeho nosením inšpirujete aj svoje okolie.

Teraz už len vybrať ten pravý pre vás, vašu osobnosť, váš štýl. Veľký, malý, elegantný, športový, romantický, rozprávkový, do práce alebo na cestovanie? Pre vás všetko.

Sofistikované ruksaky Desigual

Značka Desigual nie je len o mandalách a pestrých farebných kombináciách, ktoré v dave neprehliadnete. Pod týmto španielskym fenoménom nájdete aj elegantnejšie typy batôžkov, s obľúbenými prvkami, ktoré môžete nosiť aj k šatám, sukniam a decentne ladeným outfitom, ktorých šmrnc chcete podčiarknuť.

Desigual batohy

Xiss ruksak nielen na cesty

Veľký ruksak pre veľkú parádu! To vystihuje ruksaky Xiss, stvorené srdcom v Čechách. Vďaka ich veľkosti ich môžete využiť aj ako cestovnú tašku na výlety alebo letné dovolenky, a pretože značka Xiss dáva do svojich produktov nielen srdce, ale aj punc praktickosti a zmysluplnosti, sú ich batohy multifunkčné po viacerých stránkach. Na chrbát si ale môžete vziať aj textilný vak, ktorý je ideálny, keď vyrážate na letný "fesťák", zašportovať si alebo napríklad v lete za dobrodružstvom. Ten navyše môžete využiť aj ako vnútornú tašku do kabeliek tejto značky.

batohy Xiss

Svetové ikony na chrbte

Lásky, ktoré nehrdzavejú. Značky, ktoré berú dych ženám aj mužom, nielen čo sa doplnkov týka. Ruksaky, ktoré jednoducho chcete a môžete nosiť do mesta, do práce, na výlet s partnerom aj na festival s kamarátmi. Batôžtek Calvin Klein v univerzálnom dizajne padne na váš chrbát akoby bol preň stvorený. Alebo vyskúšajte ruksak Tommy Hilfiger, v ikonických farbách s logami, tiež nebudete takejto kúpy ľutovať.

štýlové batohy

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?