Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Rozvoňajte tohtoročné Vianoce

  %07. %12. %2020      Zo sveta módy

Vianoce. Čas, na ktorý sa každý rok tešíme ...

Čas, ku ktorému horiace sviečky určite patrí, a ktorý je spojený so širokou škálou vôní.
Vôňa neodolateľné, vábivé, s kúzlom pravých Vianoc nájdete aj pod obľúbenými značkami Yankee Candle a Woodwick . Sviečky, vonné vosky alebo trebárs aj vonné kolíčky do áut s nielen vianočnými arómou sú skvelými tipy na darčeky pre vašich blízkych.

Rozvoňajte tohtoročné Vianoce sladkou vanilkou, aj keď práve nepečie alebo vôňou ihličia, aj keď stromček máte umelý. Vďaka sviečkam Woodwick navyše prispeje vianočné pohode aj praskanie dreveného knôtu, ktorý aj v byte navodí príjemnú upokojujúcu atmosféru, ako by ste sedeli u horiaceho krbu.

Oslní vás drevitými vôňami, štipkou korenia a zmyselnej ambry, aké sú potrebné v Amber & Incense, zmyselným čiernym korením alebo šťavnatým granátovým jablkom.

Woodwick

Yankee Candle

... sa tento rok prekonali a ponúka veľkú ponuku sviečok nielen s vianočnými kombináciami vôňou, ale aj designy. Ucítite jablká, škoricu, pekanové oriešky, mandarínky alebo výraznou škoricu.

Takýto darček určite poteší Vašu mamičku, babičku alebo kamarátku. Myslite ale aj na seba a prevoňajte aj svoje Vianoce u vás doma (či tie neodolateľné vône potom obdarovaným treba nazávidíte) :-)

Yankee Candle

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?