Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Roztomilý set Nutshell od Disaster Designs

  %05. %05. %2014      Zo sveta módy

Obľúbenou značku Disaster Designs sme Vám už predstavovali. Disaster Designs je anglická značka módnych doplnkov, ktorej veci majú nádych vidiecke romantiky. Dnes Vám predstavím krásny set Disaster Designs Nutshell v pastelových farbách.

púzdro na doklady Nutshell púzdro na doklady Nutshell

Prvým kúskom je malé cestovné praktické puzdro na doklady. Má morské motívy a ozdobnou Frčko. Vnútri sú 2 vrecká s priehľadnou fóliou na doklady a karty. Vďaka malým rozmerom sa Vám puzdro vojde ako do nohavíc, tak do ktorejkoľvek kabelky a vy tak budete mať všetko dôležité pohromade.

dokladovník Nutshell dokladovník Nutshell

Ďalším kúskom setu Disaster Designs Nutshell je koženkový dokladovník na zapínanie na patent. Je tiež ladený do jemných pastelových farieb a zozadu je hnedý. Zdobí ho motív vtáčika a známky. Vnútri je veľa priestoru pre dokumenty, karty, bankovky a je tu aj vrecko na drobné a pero.
Kto by nechcel peňaženku pre šťastie, ktorá je ďalším vydareným kúskom setu Nutshell od disaster. Táto koženková peňaženka Good luck má na prednej strane aplikáciu vtáčie klietky a zadná strana je tyrkysová s nápisom a podkovou. Vnútri nájdeme kapsičky na kreditné karty a doklady, spoločne s jednou kapsičkou na drobné mince na zips.

aktovka Nutshell aktovka Nutshell

Aby sme mali ako puzdro, tak dokladovník a peňaženku kam dať, je tu menší hnedá koženková kabelka s popruhom cez rameno. Zdobia ju vpredu vtipný farebnú potlač a zozadu modrá koženka s bodkami. Hlavné zapínanie je na zips a vnútri nájdete niekoľko menších vreciek na drobnosti a telefón. Ďalšia vrecko je na zatváranie na cvoček s dekoratívnou prackou.

aktovka veľká Nutshell aktovka veľká Nutshell

Ak rovnako ako ja nosíte pri sebe viac vecí, je pre Vás zo setu Disaster Designs Nutshell tá pravá táto veľká koženková aktovka. Má zvierací motív sovy a vtáčikov, ktoré sú v kontraste s puntíkatým dekorom, ktorý je v prednej i zadnej časti tejto tašky. Vnútri je veľké vrecko s niekoľkými menšími vreckami a vredu sú potom ďalšie 2 vrecká na drobnosti. Zapínanie aktovky je na 2 pracky a má nastaviteľný popruh.

Tiež si rovnako ako my potrpíte na originálne vintage doplnky? Potom si vyberte tento nádherný set Nusthell v jarných farbách na Different.cz a budete jednoznačne different!

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?