Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

ROZPRÁVKOVÁ KRÁSNA KOLEKCIA OD ANEKKE

  %31. %10. %2018      Different TV CZ / SK

ANEKKE

Premýšľali ste niekedy, aké by to bolo vrátiť sa do minulosti? Napríklad do tých bezstarostných detských dní. Do tých dní, keď každý strom bol preliezačkou... Každá kaluž pre nás bola najlepšie ihrisko a kúpalisko v jednom. Alebo keď sa nám nechcelo ísť domov. A každý deň sme objavili kúsok toho našeho krásneho sveta? Každý z nás to aspoň raz zažil.

Ak takýto pocit chcete mať viac, než len raz za život, je pre Vás značka Anekke tá pravá. Prečo? Pretože ako jedna z mála značiek Vám dokáže vyvolať emócie. Vďaka Anekke sa zamilujete a prepojíte na prvý pohľad dva nespojiteľné svety. Ten čo žijeme a ten módny. ÚŽASNÉ!

U nás v Differente sme veľmi šťastní, že Vám môžeme natáčať nové diely aj s takouto značkou, akou je Anekke. Ľudia po celom svete ju majú radi. My ju máme radi. Vy ju máte radi. Nebojme sa to povedať. MILUJEME ANEKKE.

Simča s Nikol Vám teraz ukážu, že aj vďaka značke sa môžete ocitnúť v inom svete. Vo svete plnom šťastia a radosti. Nasajte tú pravú atmosféru. Uvoľnite sa a hor sa na nový diel.

KABELKY ANEKKE

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?