Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Rozhovor: Alica Kulichová - slovenský modelka nafotila športovej kampaň značky Desigual

  %24. %06. %2015      Zo sveta módy

Športové kolekcie Desigual je naozaj skvostná, jedinečná a originálna. Niet teda divu, že sa do nej zamiluje snáď každý. Desigual je skrátka láska na prvý pohľad. A čo si o značke Desigual myslí slovenský modelka, ktorá nafotila kampaň pre športovú kolekciu Desigual ? Alica Kulichová je úspešná slovenských modelka, ktorá žije v meste, kde sa Desigual narodil.

Oficiálne facebook Alice Kulichová. Alica Kulichová pre Desigual.

Čo pre Teba znamen á, kedy ž sa povie Desigual a ako ý m AS vzťah kv ěcem t Eto zna čky?

Pri slove Desigual si vybavím typický rukopis značky, ktory je úspešný už tolko rokov, že si podla mna vytvorili určitý nadčasovosťou. Mňa to v móde, ai inych smeroch tiahne viac k minimalizmu, no Napriek tomu viem Desigual, v jeho hravosti a farebnosti oceniť. Mám rada značky, ktore maju svoje filozofiu a svůj štýl, ktoreho sa držím.

Desigual od roku 2013 p ředstavil tak é športovo í kolekciu, pre ktorú si fotila. Myseľ Iš si, že športovo í kolekcie Desigual spl ňuje požiadavky športovcov ov? Čo sa ti na nich l príbeh í? Maj í n Eco nav Ic?

Myslím si, že, rôzne ornamenty a bláznivé farby, ktore Desigual používa ŠÚ ideálne pre športovať kolekciám. Poznám Parfemy zien, ktore si v športovom oblečení dovolím viac extravagancie, než v ich bežnom šatníku. Mne osobne sa na tajte kolekcia najviac páči športová obuv. V tak veselých teniskách sa tak nejak veselšie cvičí;) A Požiadavky Športovcov určite splní.

Desigual-sport

Moment álnych ň žije š vo Špan žívateľskej, odkiaľ zna čka Desigual poch i. Aklimatizovali si sa na m iestne í štýl am ódu?

Ja svo štýl Veľmi nemeníme. Viem, v čom sa cítim, že som to ja. Aklimatizovali som sa v tom, že už nepoužívame tolko čiernej Ako predtym a moja oblečení je ľahšie a svetlejším.

Je zna čka Desigual podľa Teba vo Špan žívateľskej hodn e frekventovaná á?

Áno, stretávajú tú Ľudí oblečených v Desigual, na ulici sa nedaju prehliadnuť.

Ako na teba celkov ť štýl, ktor ý zna čka Desigual prezentuje, p Úsobí í?

Vďaka tomu, že som mala možnosť nahliadnuť do zákulisím Desigual teraz viem, že celá tá "šialenosť" má svoju históriu a svůj koncept, a tím mi prípadov veľmi sympatická, s obrovskou charizmu a chuti do života.

Ako á bola atmosf éra p ri fotenia i?

Fotenie bolo veľmi rýchle a zábavné. Sami nevedeli, čo presne chcu, tak ma v štúdiu nechali cvičiť, spustenie a skok a Niečo z toho spontánne vzniklo. Čo vo mne zanechalo najväčších dojem je, že zo vsetkych Ľudí, s ktorými som mala možnosť pracovať, bolo cítiť, že ŠÚ spriaznení so značkou a ich filozofie. Všetci mi pripadalo spokojní a hrdí na to kde pracuj. A to mi prišlo naozaj krásne.

Športuje š r Ádá? Čo nos Iš najradšej ajú?

Športujte veľmi rada. Pravidelne chodím cvičiť do fitness, hrám tenis, golf, Lyžujte, bežkujem a ked idem behať, zoberiem ai svojho psa. Som z rodiny, kde sa vždy Parfemy športoval a dbalo na zdravý životný štýl. Najradšej nosím džínsy, tielko ak tomu kratšími koženú bundu.

Po riadila by si si n ějak ý kúsok alebo u ž n ějak ý m as?

Zopár Kuskovo z Desigual mám. Hľa keď som viac konzervatívny, farby mám rada Avel krát si s nimi spestrím outfit.

Oficiálne facebook Alicu Kulichová. Slovenská modelka Alica Kulichová v obchodoch značky Desigual.

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?