Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Rozdáváme módní adventní kalendáře

  %09. %11. %2017      Zo sveta módy

Vianoce sú tu, Vianoce sú tu! Cítite to čaro Vianoc okolo nás? Ešte nie? Tak sa ale pripravte, pretože už to čoskoro vypukne. A pretože tento rok nechcete rozhodne nič podceniť, začnite nakupovať darčeky včas, z pohodlia domova a bez stresu. Teraz pre vás navyše máme dokonca prekvapenie. Pozorne čítajte ďalej.

Ku každému nákupu nad 2500 Kč teraz rozdávame naše skvelé módne adventné kalendáre. A ten krásny vianočný čas vám tak tento rok ešte spríjemníme.


Akcia platí len do nedele 12.11., Tak tento rok nakúpte darčeky včas a nechajte sa za to odmeniť.

Tak čo treba obrie výber bielizne Calvin Klein ? Pokochajte sa, zalovte a buďte sexi. Spodná bielizeň od tejto značky je fenomén. Pokiaľ nemáte aspoň jeden kúsok vo svojom bielizníku, ako by ste neboli. A ak ho naozaj ešte nemáte, tak neváhajte. Je kvalitný, je krásne, je slušivé. A alebo si o neho napíšte Ježiškovi.


Calvin Klein

Ďalším skvelým tipom na darček sú jednoznačne sviečky Yankee Candle, ktoré máme pre vás na našom eshope novo. Vybrať si môžete z nepreberného množstva rôznych tvarov a vôní, ktoré z vášho bývania urobia domov. Predstavte si tú chvíľku domácej pohody, kedy si zapálite sviečku, vezmete si knižku a nasávate pohodovú atmosféru. Všetok stres je ten tam. Taký relax vám práve vôňa od Yankee Candle dopraje.

Yankee Candle

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?