Heureka
+421 948 079 286 (pracovné dni, 7-15)

Rozdáváme módní adventní kalendáře

  09. 11. 2017      Zo sveta módy

Vianoce sú tu, Vianoce sú tu! Cítite to čaro Vianoc okolo nás? Ešte nie? Tak sa ale pripravte, pretože už to čoskoro vypukne. A pretože tento rok nechcete rozhodne nič podceniť, začnite nakupovať darčeky včas, z pohodlia domova a bez stresu. Teraz pre vás navyše máme dokonca prekvapenie. Pozorne čítajte ďalej.

Ku každému nákupu nad 2500 Kč teraz rozdávame naše skvelé módne adventné kalendáre. A ten krásny vianočný čas vám tak tento rok ešte spríjemníme.


Akcia platí len do nedele 12.11., Tak tento rok nakúpte darčeky včas a nechajte sa za to odmeniť.

Tak čo treba obrie výber bielizne Calvin Klein ? Pokochajte sa, zalovte a buďte sexi. Spodná bielizeň od tejto značky je fenomén. Pokiaľ nemáte aspoň jeden kúsok vo svojom bielizníku, ako by ste neboli. A ak ho naozaj ešte nemáte, tak neváhajte. Je kvalitný, je krásne, je slušivé. A alebo si o neho napíšte Ježiškovi.


Calvin Klein

Ďalším skvelým tipom na darček sú jednoznačne sviečky Yankee Candle, ktoré máme pre vás na našom eshope novo. Vybrať si môžete z nepreberného množstva rôznych tvarov a vôní, ktoré z vášho bývania urobia domov. Predstavte si tú chvíľku domácej pohody, kedy si zapálite sviečku, vezmete si knižku a nasávate pohodovú atmosféru. Všetok stres je ten tam. Taký relax vám práve vôňa od Yankee Candle dopraje.

Yankee Candle

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?