Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Roxy - Area Manager pre Slovensko: Štýl môjho srdca

  %14. %02. %2019      Zo sveta módy

V ďalšom diele nášho o nás, našich srdcovkách a našich kolegoch, sa pozrieme na zúbok Roxane. Našej area manažérke pre slovenský eshop Differenta.sk. Different má totižto základňu v susedných Čechách, ale spravuje stránky aj pre iné krajiny, ako napríklad Rumunsko, Poľsko, Maďarsko a takisto práve Slovensko.

Roxy - Area Manager pre Differenta.sk

 • Kto je Roxy?
  ,,V differente som za chvíľu už dva roky. Dostala som sa sem tak, že hľadali Slovenku žijúcu v Čechách a ja som zhodou okolností aj Slovenka a aj žijem kvôli škole v Čechách, to je teda nezvyčajná náhoda.  :D "Roxy je boh alebo bohém? Je to dievča neuveriteľne kreatívneho pôvodu. Nielen, že umeleckú grafiku a média ešte len študuje, ona ich už dosť dobre vie. Často si tiež, najmä pri športových aktivitách, odnáša rôzne úrazy. Ide jednoducho do všetkého po hlave. A taktiež už sa teší,  keď sa tento rok, po škole, vydá v ústrety novému dobrodružstvu.
 • Čo všetko obnáša tvoja pracovná pozícia? ,,Prekladám". Z akého jazyka prekladám, na to väčšinou... neodpovedám a mením tému na krásy počasia. Odpoveď je z češtiny do slovenčiny, level profesionál samozrejme.
 • Kde môžu zákazníci vidieť tvoje výsledky práce? Okrem prekladov celého eshopu, produktov, príspevkov a všetkého ostatného českého, sa niekedy postavím aj za kameru, kedy natáčame Different TV, ktorej diely sa pokúšam strihať vtedy, keď sa medzi školou, prácou a netypicko-typickým životom na študentskom byte, nájde večer, v noci alebo cez víkend nejaká štipka času.
  Jednotlivé diely je možné vidieť na stránkach aj na YouTube kanáli.
 • Ako vyzerá tvoje pracovné miesto? Keďže som ešte študent, svoje pracovné miesto navštevujem sporadicky, raz až dva krát do týždňa, moja časť stola je teda odkladacím priestorom pre kolegov, nájdete tu papiere, obaly, hrnčeky, keksíky, taniere, vreckovky, krémy na ruky a v utorky mňa.
 • Po práci, žarty. Čo robíš vo voľnom čase? Kde, ako relaxuješ? Keď sa momentálne neliečim z nejakého úrazu a som mobilná, tak chodím rada do prírody, na turistiku, padám z korčulí alebo bickyla, občas z oblakov opäť trochu na zem, teda z lezeckej steny, aby som si potom mohla nejaký čas zas oddýchnuť v nemocnici a strihať videá, keďže je na to vtedy času viac. Okrem pohybových aktivít sa rada venujem aj pre mňa menej nebezpečným činnostiam, ktorými sú všetky možné výtvarné činnosti, keďže to študujem. Áno, umenie sa študuje. Áno, na vysokej škole! Aj pri umení sa dá zraniť, či už schválne kvôli umeleckému efektu na diváka, alebo nechtiac, ale to nevadí. Činnostiam ako je varenie sa vyhýbam, taktiež z bezpečnostných dôvodov, myslím pri tom na bezpečnosť ostatných.
 • V akom štýle oblečenia sa cítiš najlepšie? Celý môj štýl obliekania je pomerne jednoduchý, minimalistický, nerada kombinujem veľa farieb a nemám rada ani prílišnú divokosť, myslím len vizuálnu. Asi mám toho umenia viac než dosť a nepotrebujem vyzerať ako chodiace dielo majstra Picassa. A pri tom, ako je človek jeden deň od uhlíku, druhý deň od farieb, tretí deň zapatlaný lepidlom, štvrtý sádrou a piaty má porezané prsty, tak ani nie je prakticky možné obliekať sa ako princezná. Predsa len, princezná s rukami od farieb, s ortézou na nohe a obviazanou rukou by nevyzerala veľmi logicky. 
 • Máš nejaké iné obľúbené značky? Z tohto všetkého vyplýva, že nenosím podpätky a sukne, nebolo by to, ako ste už iste pochopili, bezpečné. Mojmii každodennými kamarátkami sú teda tenisky, najradšej mám Conversky. Ďalej jednoduché nohavice a minimalistické svetre, mikiny či tričká, ktorých mnoho ponúkajú značky ako Scotch & Soda, Deha alebo Tommy Hilfiger.

Štýl môjho srdca

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?