Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Romantický set Desigual Matematicas Vás pohltí!

  %18. %03. %2015      Zo sveta módy

Keď sa povie Desigual väčšina z nás si vybaví bláznivú spúšť všetkých farieb a motívov. To je to, prečo ste si značku zamilovali a preto je značka Desigual po celom svete tak jedinečná! Ale v reálnom svete, né každý z nás na to má, si taký kúsok vziať na seba. Niekedy je ťažké veci skombinovať. Značka Desigual má preto pre Vás i svoju decentnejšie stránku a tak si už naozaj každý vyberie!

Nová jarná kolekcia, ktorá k nám pred časom priletela, je plná krásnych setov a jedným z nich je aj set nazvaný Matematicas Romantic. Názov je príznačný, pretože romantika setu Vás jednoznačne pohltí! Základom je šedá farba obohatená o ružové a zelené tóny kvetov s flitrovým zdobením v kombinácii plastického pogumovaného potlače bielej čipky, ktorý dodá na originalite a luxusnom vzhľadu.

Desigual kabelka Ibiza Matematicas Romantic Desigual kabelka Ibiza Matematicas Romantic

Set obsahuje 2 kabelky väčších rozmerov. Obe majú odnímateľný popruh s čiernej umelej kože a vo vnútri úložného priestoru vrecúška na drobnosti. Modernejšie model má chlopňu na zips, pod ktorou sa nachádza hlavné vrecko. Druhý obľúbený model McBee s malou vreckom na patent vpredu už poznáte.

Desigual kabelka McBee Matematicas Romantic Desigual kabelka McBee Matematicas Romantic

Obe kabelky možno nosiť v ruke, na ramene alebo cez rameno.

Pre milovníčky croosbagů, ideálneho pre voľnočasové nosenie a alebo ku kočíku, je vhodný tento typ kabelky Desigual strednej veľkosti. Hlavné vrecko je na zips na klope, ktorá je upevnená patentom. Opäť dĺžku popruhu je možné nastaviť. Doplnky Desigual sú proste boží!

Desigual kabelka Soho Matematicas Romantic Desigual kabelka Soho Matematicas Romantic

Najmenší kabelkou v tomto sete je toto elegantný lístoček do ruky, ktoré možno nosiť aj cez rameno. Zapínanie je na zips a vnútri sú 3 hlavné vrecká.

Desigual kabelka Dorothea Matematicas Romantic Desigual kabelka Dorothea Matematicas Romantic

V tomto krásnom setu sú k dispozícii aj peňaženky Desigual . Väčšia so zapínaním na zips je praktická a úzka, a tak sa krásne vojde do kabelky. Obsahuje dve hlavné vrecká na bankovky, vrecko na zips na drobné a ako vo vnútri, tak po stranách sú menšie vrecká na karty, vizitky a doklady.

Desigual peňaženka Zip Around Matematicas Desigual peňaženka Zip Around Matematicas

Menšie peňaženku možno nosiť aj ako listová kabelka vďaka odnímateľnému popruhu. Vrecko na mince je na cvoček, na protiľahlej strane priehradky na karty a vrecko na bankovky je po celej dĺžke.

Desigual peňaženka Liana Matematicas Romantic Desigual peňaženka Liana Matematicas Romantic

Aby bol set kompletný, chýba už len šatka s rozmermi 110 x 195 cm. Ak hľadáte inšpiráciu, ako šatku zaujímavo uviazať, tak pozrite na náš predchádzajúci diel na DifferentTV .

Desigual šatka Foulard Rectangle Matematicas Romantic Desigual šatka Foulard Rectangle Matematicas Romantic

A príjemný top so širokým netopierími rukávom a výstrihom do V.

Desigual tričko Croacia Desigual tričko Croacia

Tento set skombinujete vďaka jeho decentným farbám jednoducho a budete aj napriek tomu stále different :) Viac na našom módnom e-shopu .

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?