Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Rinascimento - luxusná talianska značka na Differenta.sk

  %01. %12. %2017      Zo sveta módy

Ciao bella, máme pre vás skvelú správu, na Differenta.sk sme pre vás totiž naskladnili novú značku. Taliansku značku Rinascimento, ktorej sme absolútne podľahli a veríme, že aj vám sa zapáči natoľko, že jej čoskoro podľahnete rovnako tak, ako my! Vieme, že Taliani to s módou vedia, a preto pre vás naberáme veľa talianskych značiek. V neposlednom rade to bola napríklad extravagantná značka Fornarina. Teraz je to Rinascimento.

Rinascimento v preklade znamená renesancia a vyslovuje sa [rinašimentooo] a môžeme potvrdiť, že názov štýlu úplne zodpovedá. Rinascimento je elegantná, extravagantná a sexy móda, ktorú si zamilujú všetky dievčatá, ženy aj panie. Skrátka všetky dámy bez rozdielu veku, ktoré majú rady luxusnú, kvalitnú a štýlovú módu, ktorú táto značka vytvára. Rinascimento je talianska luxusná módna značka, ktorej história siaha až do roku 1960. Jej zakladateľ Vittorio Tadei chcel luxusný taliansky design preniesť na oblečenie, ktoré podčiarkne tie najkrajšie vlastnosti každej ozajstnej ženy.

A čo si pod tým môžete predstaviť? Naozaj krásne, decentné, ale aj divoké modely, ktoré podliehajú aktuálnym trendom, kombinujú materiály, hravé farby a designy. A čo je u tejto značky špecifické? Je naozaj originálna, pretože pre každú kolekciu vyrobí vždy len obmedzený počet kusov, aby sa každá dáma cítila byť výnimočná. Preto, keď budete vyberať, tak naozaj veľmi dlho neváhajte. Potom sa totiž môže stať, že už váš vysnívaný kúsok jednoducho nebude!

Výsadou tejto talianskej značky je tiež to, že všetky kúsky skutočne vyrábajú v Taliansku, nie v Ázii. Aktuálna kolekcia značky Rinascimento pre jeseň/zimu 2017 je plná atraktívnych modelov. Navrhované šaty môžete nosiť na rôzne príležitosti, obzvlášť na vianočné večierky, alebo na plesovú sezónu, kedy sa vám budú hodiť určite aj dokonalé kabáty. Však posúďte sami...

dámske šaty Rinascimento

dámske šaty Rinascimento

dámsky kabát Rinascimento

Pokochať sa môžete aj videom:

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?