Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Rider Sandals - nové plastové botová láska na Different

  %17. %05. %2019      Zo sveta módy

Je čas privítať do našej zbierky ,,plastových" značiek novú lásku. Brazílsku módnu značku Rider Sandals. Značka Rider Sandals vznikla už v roku 1986, pod jedným z najväčších výrobcov topánok na svete, spoločnosťou Grendene a ako už názov napovedá, ponúka predovšetkým sandále, žabky alebo napríklad aj šľapky.

Aktuálna kolekcia pre jar a leto 2019 ponúka ako dámske topánky Rider, tak aj pánske a unisex kúsky. Takže sa so svojou drahou polovičkou môžete napríklad zladiť do rovnakých farieb a dizajnov. Tzv. matching outfits sa teraz jednoducho nosia a je to vkusné a dosť roztomilé, navyše si topánky Rider nebudete musieť závidieť.

topánky Rider Sandals

Takéto pánske žabky Rider využijete nielen na dovolenku, do fitka alebo na doma, ale hlavne na bežné nosenie v letných mesiacoch. Doménou tejto značky je predovšetkým kvalita, funkčnosť a hlavne ohľaduplnosť k životnému prostrediu, sú totiž vyrábané výhradne z recyklovateľných materiálov a 99% odpadu, ktorý pri ich výrobe vzniká, je buď znovu použitý alebo tiež recyklovaný.

Topánky Rider sú protišmykové, odolné voči bežným povrchom, majú špeciálne tvarovanú polstrovanú stielku, a tak vám zaistia maximálny komfort na každom kroku. Značka je ideálna pre milovníkov aktívneho životného štýlu. Nepodlieha síce módnym trendom, napriek tomu vyjadruje svoj originálny štýl naprieč kolekciami topánok, ktoré si môžete obúvať aj niekoľko sezón.

topánky Rider Sandals

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?