Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Reportér: Desigual na New York Fashion Week

  %24. %10. %2013      Zo sveta módy

Módna prehliadka Desigual v Lincoln Center v meste mrakodrapov sa niesla ako obvykle vo veselom duchu. Modelky si plesaly, usmievali sa od ucha k uchu a tiež tancovali. A ako vždy Desigual prišiel s niečím originálním- predvádzali nielen modelky, ale aj umelci. DJka Amber Le Bon, dcéra speváka kapely Duran Duran alebo napríklad modelka Yasmin Le Bon, ktorá sa pravidelne objavuje na nočnej scéne v Londýne.

Amber Le Bon pro Desigual Amber Le Bon pre Desigual

V roku 2009 bola Amber zvolená najsexi dcérou medzi celebritami. A prečo si ju vybral Desigual? Vraj pre jej prirodzenosť a štýl bojovníčka :)

Ďalšie hviezdou prehliadky bola Talli Lennox, dcéra speváčky Annie Lennox, ktorá sa objavila v najprestížnejších časopisoch sveta a kombinuje v sebe modeling a úlohu umelkyne. V jej povahe sa snúbi bohémstva a temperament, preto dokonale reprezentuje oblečenie Desigual.

Tali-Lennox-with-Desigual1

A prečo práve Talli? Pretože je obrazom slobodného ducha a sofistikovanosti.

Okrem týchto dvoch hviezd - Talli a Amber - bolo mólo naplnené modelkami a modelmi zo všetkých kontinentov. Všetci boli oblečení v širokej škále oblečenia a doplnkov rôznych strihov. Pôsobili veľmi sexy, boli plní farieb, radosti a hravosť hrala prím. Veď o tom značka Desigual je!

Zábava na přehlídce Desigual Zábava na prehliadke Desigual

Některé modelky si i zatančily:) Niektoré modelky si aj zatancovali :)

Proč se mračit? Desigual je tvořen pro úsměv. Prečo sa mračiť? Desigual je tvorený pre úsmev.

Desigual kabát z kolekce jaro/léto 2014 Desigual kabát z kolekcie jar / leto 2014

Na nasledujúcich fotografiách môžete vidieť, že tvorivý tím značky oblečenia a topánok Desigual venoval hŕbu úsilie i tomu, aby modelky a modeli vyzerali na móle šťastne a usmievavo. A odviedli naozaj skvelú prácu! Jeden z účastníkov poznamenal: "Modelky boli vrcholom celej prehliadky, usmievali sa, tancovali a ich šťastie bolo nákazlivé :) Keď prehliadka Desigual skončila väčšina divákov sa tiež usmievala."

Každá modelka našla na svém štendru návod jak být Desigual :) Každá modelka našla na svojom štendre návod ako byť Desigual :)

"La vida es chula" "La vida es chula"

Modelky si přehlídku Desigual opravdu užívali Modelky si prehliadku Desigual naozaj užívali

Takhle vypadalo místo v šatně každé modelky Takto vyzeralo miesto v šatni každej modelky

Modelka děkuje designérům značky Desigual Modelka ďakuje dizajnérom značky Desigual

Tiež sa tešíte na kolekciu jar / leto 2014, tak ako my? Ale nepredbiehajme, ešte nás čaká jeseň a zima;) Novú kolekciu Desigual nájdete tu: DESIGUAL

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?