Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Prvá vlna výpredajov!

  %28. %12. %2017      Zo sveta módy

Medzi sviatkami trávime čas s našimi blízkymi. A pre Differenta.sk ste najbližší VY, naši klienti, VIP klienti, čitatelia a odberatelia ;) A tak to zase viete prví, že PRVÁ VLNA VÝPREDAJOV u nás špliecha ešte pred januárom. Prvým januárom.

Neutopte sa v koláčikoch, ale nechajte sa ošpliechať KRÁSNYMI MÓDNYMI KÚSKAMI V ZĽAVÁCH. Čo nový kabát, úžasný sveter alebo krásne topánky? Tie si proste zaslúžite, nie? ;)

Práve teraz je ten správny čas na poriadny zimný kabát, a tak sa vrhnite po hlave do výberu tých najlepších značiek, ktoré na eshope máme. Čo tak nejaký pekný kabát Desigual alebo štýlový kabát Scotch&Soda? Luxusný alebo elegantný kabátik nájdete u značky Rinascimento a extravagantný kúsok napríklad od značky Fornarina. Skrátka a dobre u nás máte skutočne z čoho vyberať.

Idete na hory? Kúpte si poriadne snehule! Takéto nájdete napríklad u značky Crocs alebo Emu! Sú teplé, niektoré aj vodeodolné, nohy v nich nemrznú, ani nepáchnu, a tak máte istotu, že máte kvalitné obutie na niekoľko sezón. Navyše moderné, nadčasové kúsky, ktoré jednotlivé značky ponúkajú, vás len tak baviť neprestanú!

Čo teraz rozhodne potrebujete, je teplý sveter! Ten by vo vašom šatníku rozhodne chýbať nemal. Máte po chuti teplý, tenký, hrubý, cez hlavu, kardigan alebo rolák? Farebný, decentný, vzorovaný alebo čistý (špinavé nemáme)? To všetko nájdete u nás a možno budete mať problém si vybrať, pretože sú všetky krásne, a tak keď sú teraz tie zľavy, môžete si kúpiť napríklad dva, tri, štyri. Je to len a len na vás!

Pre viac inšpirácie sa mrknite na naše video na Different TV!

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?