Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Prvá Česko-slovenské Miss sa stala Veronika Maléřová

  %07. %10. %2015      Zo sveta módy

V sobotu 3. 10. sa v plzenskom Parkhoteli konal galavečer, kde nechýbala prehliadka v spodnom prádle ani James Bond. Prebehlo tu vyhlásenia prvej Česko-slovenské Miss v štýle Jamesa Bonda, ktorou sa stala 23 ročná rodáčka z Rožnova pod Radhoštěm - Veronika Maléřová. My boli u toho, a tak môžeme potvrdiť, že to nemalo chybu!

Zdroj: Oficiálne facebook Česko-Slovenska-MISS-2015

Krásky a moderátorku Andreu Verešovú obliekala módna návrhárka Zuzana Lesák Čierna , nechýbala svetová prehliadka spodnej bielizne Victoria 'Secret a samozrejme módne ,, Different " show značky Desigual. Víťazky si odniesli mnoho krásnych a hodnotných cien.

Šaty módne návrhárky Zuzany Lesák Čierne. Zdroj: Oficiálne facebook CS MISS 2015

Finálový večer Česko-Sloveska Miss bol nabitý nápaditým programom, nuda rozhodne nebola na mieste, a to nemáme na mysli iba originálne voľné disciplíny finalistiek. Galavečer zdobili nielen krásne finalistky z Čiech a Slovenska, ale aj hviezdna porota, Václav Noid Bárta alebo dokonca James Bond. ;) Finálový večer bol venovaný okrem iného charitatívnej organizácii ,, Dobrý skutok ", pre ktorý sa po vyhlásení víťazky dražila jej korunka, vydražila sa za krásnych 105 000 Sk. Táto suma bola venovaná pre výcvik vodiaceho psa.

Zdroj: Oficiálne facebook CS Miss 2015

Kráľovnou krásy sa stala VERONIKA Maléřová , 2. Česko-slovenské MISS sa stala DOMINIKA Gajdošová , 3. Česko-slovenské MISS je BARBORA Fenclová z Plzne. Ocenenie Miss sympatia získala VERONIKA ROBOTKOVÁ .

Víťazkám srdečne gratulujeme;)

Zdroj: Oficiálne facebook CS Miss 2015

Andrea Verešová. Šaty Zuzany Lesák Čierne. Zdroj: Oficiálne facebook CS Miss 2015

Different show. Zdroj: Oficiálne facebook CS Miss 2015

Václav Noid Bárta. Zdroj: Oficiálne facebook CS Miss 2015

Zdroj: Oficiálne facebook CS Miss 2015

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?