Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Premeny vizáže s Different.cz a DesignBlock.cz - pani Andrea - 41.DÍL - DIFFERENTTV.CZ

  %23. %10. %2014      Different TV CZ / SK

Premeny vizáže sú veľmi obľúbené tému. Raz za čas sa chceme trochu pozmeniť, vyladiť a hodiť sa do nového kabáta. A to doslova;)

V tejto premene zažijete krásny deň s pani Andreou, Different a tiež štúdiom Design Block, ktoré sa postaralo o líčenie a tiež nový účes pani Andrei. Vlasy našej premenení hneď dostali zdravší a uhladenejší vzhľad. Do farbenie vlasov sa nakoniec nešlo, pretože pani Andrea s malými deťmi nie je v situácii, kedy by mohla pravidelne chodiť ku kaderníkovi. Premena vlasov nebola teda tak zásadné a šli sme skôr cestou strihu.

Premeny vizáže a vlasov sa často ženy boja, ale pani Andrea do premeny išla s vervou. A hlavne vedela, že rodina si zatiaľ zájde do ZOO, a tak má celý deň pre seba a pre svoje opatrovanie;) Dita Nosková Bezděková (majiteľka Design Block) si vzala osobne na starosti líčenie a poradila pani Andree aj farby, ktorých by sa mala vyvarovať a produkty, ktoré sa k nej naopak výborne hodí.

Obliekania sa zhostila manažérka obchodu www.DifferentFashion.cz pani Simona Poláková, ktorá v spolupráci so svojím tímom pani Andreu obliekla do niekoľkých outfitov. Outfity boli kombinované prevažne zo španielskej značky Desigual , a tak bolo jasné, že pani Andrea bude žiariť. Toto sa splnilo a všetci prítomní súhlasili, že jej to veľmi pristane.

Syn Vojtíšek sa na konci videa vyjadrí k tomu, ako sa mu mamička páči, a tak nevypínajte skôr ako na konci;)

Prvý premeny sa tímy z Different iz Design Block zhostili výborne, a tak sa môžete tešiť na ďalšie. Jo a sledujte nás, nech Vám neunikne žiadne ďalšie video.

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?