Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Premena s Different.cz a DesignBlock.cz - NIKOL

  %09. %07. %2015      Different TV CZ / SK

Premena je jedným z najobľúbenejších tém našej http://www.DifferentTV.cz;) Minulý diel s pani Andreou: Premena vizáže - pani Andrea mal veľký úspech, a tak sme v tomto videu vyhlásili ďalšie prihlasovanie do ďalšej premeny: Prihlášky do premeny . Z prihlášok sme vybrali mamičku na materskej dovolenke - Nikol - a bolo super, keď sme zistila, že je pre ňu Desigual a www.Different.cz tak trochu srdcová záležitosť.

Neprekvapilo nás tak, že jej kúsky Desigual a Scotch & Soda dosť pristali;)

Najprv sme s Nikol natočili úvodné rozhovory a presunuli sa celý tím do štúdia krásy Design Block. Tam na nás čakala majiteľka tohto štúdia Dita Bezděková, ktorá so svojím tímom začala pracovať na premene.

Premena začala účesom, farbou a strihom. Už tu sme tušili, že to Nikol pristane;) Potom nasledovalo líčenie, ktoré si vzala na starosti priamo Dita. Posúďte vo videu sami, ako sa celá premena podarila.

Pokračovali sme totiž do Different, kde manažérka obchodu Simona Poláková vybrala Nikol pár outfitov zo značiek Desigual a Scotch & Soda. Náš názor? Jasné za JEDNA. Super deň, super ľudia, zábava, štýl, móda, krása.

Sen každej ženy;) Ďakujeme Nikol a tešíme sa na ďalšiu premenu;)

Publikoval: Milan Polák

Páčil sa vám článok?