Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

PREDSTAVUJEME VÁM DÁMSKE TOPÁNKY GOBY

  %06. %02. %2020      Different TV CZ / SK

Goby! Hravé, bláznivé, neopozerané a netradičné dámske topánky, ktoré stoja za hriech...

Dámske topánky GOBY sú v módnom priemysle úplným nováčikom. Značka bola založená len pred štyrmi rokmi a od tej doby si stačila získať už mnoho zákazníkov po celej Európe.

Na prvý pohľad je zrejmé, že Goby sú naozajstným unikátom, ako vzhľadom, tak prevedením. A práve vzhľad je základným stavebným kameňom značky. Pochvalu si zaslúži predovšetkým dizajnové oddelenie, ktoré bezpochyby odvádza výbornú prácu.

Dizajnéri sú vo výrobnom procese to najdôležitejšie, čo značka Goby má. Oni dávajú život novým topánkam. Oni sú tí, čo vymýšľajú, aké budú grafické prvky a farby v danú sezónu.

Všetky tieto informácie spracujú a následne prenesú ceruzkou na papier. Po finálnej kontrole a doladení všetkých detailov zadajú svoje umelecké diela do počítačov a čuduj sa svete, topánky sú vo výrobnom procese.

Na čo nesmieme zabudnúť je fakt, že všetky topánky sa robia ručne. Každá jednotlivá topánka prešla šikovným obuvníkom pod rukami. Vďaka tomu je každá topánka skutočný originál.

Na náš facebookový profil sme dávali video, ako sa topánky GOBY vyrábajú a dokázali ste si tak lepšie predstaviť aká krásna, ale zároveň zložitá práca to je.Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?