Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Prečo nakupovať vianočné darčeky u nás?

  %21. %11. %2016      Zo sveta módy

Blížia sa Vianoce, sviatky pokoja, mieru a pohody. Predstavujete si sami seba u domáceho krbu s cukrovinkami v jednej ruke as ovládačom v druhej. Každý trávi Vianoce inak, ale väčšina má jedno spoločné, chce si oddýchnuť. Avšak, čo všetko pre taký vianočný odpočinok musíme urobiť, je šialené. Nehovoriac o generálnom upratovaní celej domácnosti, kedy utierate prach aj tam, kde ho cez rok ani nehľadáte. Navaruje, pečiete, zháňate darčeky.

Zháňanie darčekov je na jednu stranu úžasné, pretože sa vžíváte do úlohy svojich blízkych a snažíte sa vymyslieť, čo najoriginálnejšie darček, ktorý by im mohol urobiť radosť. Ale ty tlačenica v obchodných centrách, tie sú skrátka neznesiteľné. Na tom sa asi zhodneme. Čiže tu sa jednoznačne ponúka jedna úplne predvídateľná otázka, s ktorou sa spája desatoro odpovedí.

Prečo nakupovať vianočné darčeky u nás?

  1. Nakúpite jedinečné vianočné darčeky, ktoré potešia aj tetu z druhého kolena.
  2. Nakúpite online a my vám poradíme. Ak si nebudete vedieť rady, opýtajte sa nás na chate alebo nám volajte.
  3. Nakúpite z pohodlia vášho domova, z postele, z práce, z kaviarne, z kina, z vlaku ...
  4. Nakúpite v kľude, bez stresu, preťahovanie sa s ďalším nákupcom, bez monoklov, infarktov a ďalších katastrofických scenárov.
  5. Nakúpite rýchlo a keď objednáte do 12:00, najdlhšie do dvoch dní budete mať darček doma. Z 98% hneď na druhý deň.
  6. Nakúpite spoľahlivo, pretože sa nemusíte obávať, že budeme mať zatvorené.
  7. Nakúpite darčeky pre celú rodinu vrátane domácich maznáčikov.
  8. Nakúpite bez strachu na nárok na výmenu. Pretože vianočné darčeky môžete vrátiť alebo vymeniť do 6. januára. To len pre prípad, že by vám váš drahý kúpil moc veľké tričko.
  9. Nakúpite výhodne, pretože dodržujeme ceny, ktoré sú dané od výrobcov a pre registrovaných máme špeciálne akcie.
  10. Nakúpite výborne, pretože Vaše darčeky skrátka nebudú mať konkurenciu. Darčeky od značiek Desigual , Scotch & Soda , Santoro , O bag , Disaster , Calvin Klein atď. Sú proste BOŽIE;)


Čo vy na to? Len si to skúste predstaviť. Vôňa vareného vína, pečeného cukrovinky, trblietavá svetielka, priatelia a rodina. Pohoda, kľud a sloboda. Také sú Vianoce s Different.cz. Užite si Vianoce v pokoji, nakupujte u nás a buďte different s www.different.cz .

A aby sme Vás to ešte viac uľahčili, natočili sme pre vás špeciálny vianočný diely Different TV , kde od nás ako darček dostanete pár tipov na originálne vianočné darčeky .

Publikoval: Eliza Curca

Páčil sa vám článok?