-15 % Zľava s kódom EXTRA15Končí o 42 hodín 20 minút
Heureka
+421 948 079 286 (pracovné dni, 7-15)

Prečo kabelky Louis Vuitton predáva dinosaurus

  20. 09. 2013      Zo sveta módy

Ak vlastníte veľkú globálnu značku musíte tiež zodpovedať za to, aby bola efektívne prezentovaná vo všetkých krajinách, kde má svoje zastúpenie. A to je samozrejme vec náročná. Kampane by mali byť jednotné a niesť sa v rovnakom duchu. Ako to urobiť aby všade oslovili požadovanú cieľovú skupinu?

Louis Vuitton výlohy Louis Vuitton výlohy

Louis Vuitton výlohy s dinosaurem Louis Vuitton výlohy s dinosaurom

Väčšina drobných obchodníkov si najme aranžéra, alebo svojpomocne naskladá treba prázdne obaly, ktoré doplnia tovarom a nejakou tou dekorácií. Oproti tomu Louis Vuitton verí vo veľkú silu výlohy, ktorá má moc upútať a pritiahnuť oči okoloidúcich aj na preplnených triedach s luxusnými obchodmi, kde sa doslova snaží valcovať svoju konkurenciu. Hoci sa dizajn LV kabeliek mení len okrajovo, tak LV zaujme dizajnovú šokujúce výkladnou skriňou s unikátnym obrazom. A to tak, že donúti zákazníčky sa vždy aspoň zastaviť. Na každú sezónu musí prísť niečo nové, čo tu ešte nebolo. Kabelky Louis Vuitton nie sú lacné, a tak je o to viac dôležité stále ukazovať o čom je celá značka.

Louis Vuitton - jak probíhá návrh výloh Louis Vuitton - ako prebieha návrh výkladov

Každý nápad vo tvorivým tíme Louis Vuitton začína náčrtom ...

Louis Vuitton - zlatý dinosaurus jako tahák výlohy Louis Vuitton - zlatý dinosaurus ako ťahák výlohy

A prečo teraz práve zlatá kostra dinosaura? Tento nápad zastihol dizajnéra značky Louis Vuitton pri návšteve múzea Les Jardins des Plantes v Paríži, kde si pozostatky týchto pravekých velikánov prezerajú ako dospelí, tak deti. Louis Vuitton priniesol tieto obrovské prehistorické kostry späť k životu v surrealistické fantáziu. Ich kosti plní okná Louis Vuitton Maison obchodov, z ktorých jasne septembra antické zlato.

Louis Vuitton - dinosauří vejce Louis Vuitton - dinosaurie vajcia

Louis Vuitton - dinosaurus a kabelka LV Louis Vuitton - dinosaurus a kabelka LV

A ak sa tak ako my nedostanete na 5th Avenue Maison do New Yourku, tak sa aspoň pokochajte týmito krásnymi fotografiami okázalých výkladných skríň plných luxusu.

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?