Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Praktické peňaženky Desigual

  %24. %10. %2014      Zo sveta módy

Základom každej kabelky je mať kvalitnú a praktickú peňaženku. Takéto zaobstaráte v novej kolekcii Desigual jeseň / zima 2014. Peňaženky Desigual sú vyrobené z odolných textilných materiálov a ponúkajú mnoho nápaditých vzorov. Sú opatrené niekoľkými oddelenými úložnými priestormi, ktoré zaisťujú maximálne pohodlie a funkčnosť pre každého majiteľa.

Desigual peňaženka Mix Flojigsaw Desigual peňaženka Mix Flojigsaw

Tieto malé peňaženky Desigual sú vyrobené na povrchu z textilného materiálu a vo vnútri z koženky. Majú zapínanie na patent a sú rozdelené do 2 častí. Pod prvým patentom sa nachádza vrecko na drobné na zips a 3 priehradky na ostatné dokumenty. Pod druhým patentom má peňaženka 6 priehradiek na karty, 1 na bankovky a 3 priehradky na ostatné dokumenty. Peňaženka má na zadnej strane 1 voľné vrecko.

Desigual penněženka Lengueta Seduccio Carry Desigual peňaženka Lengueta Seduccio Carry

Ďalším typom sú tieto praktické menšie peňaženky so zapínaním na patent. Obsahujú 4 priehradky na karty, niekoľko ďalších na ostatné dokumenty a vrecko na drobné na zips s 2 priehradkami.

Desigual peňaženka Lengueta Bolas Rojas Carry Desigual peňaženka Lengueta Bolas Rojas Carry

Ako ďalšie sú tieto elegantné peňaženky väčších rozmerov s kovovým zdobením. Vo vnútri majú zvlášť odopínateľný priestor na karty a väčšie doklady, nasleduje vrecko na zips na drobné mince a ďalšie úložné priehradky na karty, ktorých má táto peňaženka dohromady 18.

Desigual peňaženka Ziparound Addition Desigual peňaženka Ziparound Addition

Ďalší typ peňaženky Desigual obsahuje 6 priehradiek na karty, 4 na ostatné dokumenty, odnímateľné puzdro na patent s vreckom na zips a so 4 priehradkami na karty a fotky. Vo vnútri nájdete tiež priestor pre ceruzku, vrecko na drobné na zips a na zadnej strane vonkajšie vrecko na zips. K peňaženke patrí aj odnímateľné malé pútko a peňaženku tak môžete použiť aj ako malú listovú kabelku do ruky.

Desigual peňaženka Twolevels Flower Geometri Desigual peňaženka Twolevels Flower Geometri

Peňaženky Desigual, ktoré možno nosiť aj ako listové kabelky. Tieto peňaženky Desigual majú dve hlavné vrecká so zapínaním na zips - jedna je určená na drobné mince a druhá na karty, bankovky a dokumenty. Peňaženka má odnímateľné pútko pre použitie ako spomínanú listovú kabelku.

Desigual peňaženka Doublezipp Labios Desigual peňaženka Doublezipp Labios

Ďalšia je táto priestranná peňaženka Desigual. Má dve vrecká na zips - jedno je na drobné mince a bankovky, druhé je plné priehradiek na karty, vrátane priestoru pre ceruzku.

Desigual peňaženka Maria Estambul Desigual peňaženka Maria Estambul

Posledným typom sú tieto krásne priestranné peňaženky s oddeleným vreckom na zips po obvode peňaženky na drobné. Úložný priestor pre karty a bankovky je vo vrecku so zapínaním na patent. Je tu 14 priehradiek na karty, puzdrá na fotografie a vrecko na bankovky a ďalšie priehradky na ďalšie dokumenty.

Tak vyberajte na: https://www.differenta.sk/penazenky__desigual

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?