Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Pozor na fejky, kupujte originál!

  %09. %07. %2018      Zo sveta módy

Často sa stretávame s tým, že sa nás pýtate, či sú kúsky u nás na webe ORIGINÁL. Áno, SÚ! Ručíme za to svojou hlavou. A zmluvami so všetkými značkami, ktoré predávame. Už od roku 2008 vám ponúkame iba ORIGINÁLY svetových značiek priamo z ich centrál. A nenávidíme fejky. Prečo? To sa mrknite nižšie.

Je asi zásadné, vziať do úvahy pár faktov. Viete, že sa jedná o sivý trh, rovnako ako napríklad prostitúcia alebo predaj drog? Viete, že sa z tých produktov neodvádzajú dane? Kupujete si produkty, za ktoré sa neodvádzajú dane, ale nepoškodené cesty by ste chceli, že? Viete, že vlastne kúpou falzifikátov podporujete zločinca a často aj teroristické organizácie? Viete, že falzifikáty tajne bez akejkoľvek kontroly vyrábajú ázijskí robotníci v neuveriteľne príšerných podmienkach? Viete, že sa často jedná o malé deti??

A človek vlastne kúpením a nosením takejto kabelky hovorí, že je to všetko úplne v pohode. Veď to nikto nerieši a nikto ma nepotrestá, nie? Čítal som, že v Taliansku a Francúzsku je už trestný nielen predaj a výroba falzifikátov, ale aj ich kúpa. Ok, konečne posun. Ale nemalo by to byť skôr rovno v našej hlave? Veď, keď sa dá kradnúť v obchode a nikto na to nepríde, tak nás tiež nikto nepotrestá, nie? Tak ideme všetci kradnúť? A pri tom môžeme priviazať pár malých ázijských detí k stolu, nech nám slúžia. To prenesene vlastne kúpou falzifikátov aj tak robíme. A v pokoji s tým zaspávame a v pokoji chodíme po ulici a myslíme si, aké sme hviezdy.

5 DRUHOV pozérstva

1) Jasné, že viem, že mám fejk, ale robím, že je to originál

A je to naozaj nutné? Aj tak to veľa ľudí spozná. A ste za trdlo. Nebolo by lepšie našetriť na kabelku za 70 € a užívať si ju? Než sa stále báť, že ma niekto odhalí?

2) Jasné, že viem, že je to fejk, ale hovorím tým, čo sa spýtajú, že mi to nevadí

Tak začnite kradnúť, mlátiť deti, predávať drogy. To je skoro to isté.

3) Jasné, že viem, že je to fejk, ale veď sa to vyrába v rovnakej fabrike

Nie, nevyrába. To Vám povedala kamoška, ​​aby Vás uchlácholila, pretože jej bolo trápne, že má fejk. A teraz sa to šíri spoločnosťou ako lavína. Blbosť.

4) Jasné, že viem, že mám fejk, ale keď na originál nemám, tak čo mám robiť?

Kúp si lacnejšiu značku. Musíš mať fakt nutne LV?

5) Neviem, že mám fejk

Toto možno ospravedlniť u 60 ročnej pani, čo naozaj nevie, že si na tržnici kúpila niečo také, a že je to vlastne nejaká značka. Alebo u ľudí, čo sa nechajú nachytať na internete. Originál ale spoznáte. Verte mi. A nie je to o visačkách. Vyrobiť visačky je pre aziatov asi tak 500x lacnejšie a jednoduchšie ako samotnú kabelku. PS: vytlačiť nezmyselný certifikát tiež.

Asi originály. Zdroj. Google.com

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?