Štýlová taška na plavky k nákupu nad 60 EUR ako darček!Taška k nákupu nad 60 € zadarmo!TÚ CHCEM!
Heureka fb instagram
+420 773 002 808 (pracovné dni, 9-17)

Ponožky ako trendy darček k Vianociam

  07. 12. 2018      Zo sveta módy

"Ponožky pod stromček sú najhoršie darčekom."
"Hlavne nekupujte ponožky."
"Ponožky nééé!"

Počujete alebo čítate tieto zastarané výroky viac, než by ste chceli? Zabudnite na ne! Ponožky dnes už nie sú nevítaným alebo dokonca nechceným darčekom. Dnes je doba, kedy ponožky chceme, milujeme, žadoníme o ne (sama je na zozname pre Ježiška mám). Stačí len vybrať tie správne! A v tom vám pomôžeme ...

Pravda, že s čiernymi či bielymi "fuška" na Vianoce žiadnu veľkú chválu nesklidíte. S nami ale môžete vybrať také ponožky, ktoré budú naozaj trendy darčekom pod stromček .

Happy Socks

Tisíce farebných kombinácií i vzorov, ktoré vždy a každému vykúzli úsmev na tvári. Siahnuť môžete po jedných Happy Socks ponožkách , ale aj darčekové krabičke so štyrmi pármi v podobných dizajnoch.

Happy Socks ponožky

Slippsy

Roztomilosti sa medze nekladú, a tak k ponožkám značky Slippsy môžete ladiť aj boxerky alebo domáce papuče s rovnakými motívmi. Ľahko tak vytvoríte trendy darčekový set, napríklad pre svoju drahú polovičku.

Slippsy

Calvin Klein

Celosvetovo známa značka Calvin Klein ponúka ponožky pre priaznivcov decentnejších dizajnov. Pre mužov športové aj elegantnejší k oblekom. Pre ženy hravé i jemné a ženské. Nechýba ani darčekové krabičky a sety.

Calvin Klein dámske ponožky

Calvin Klein pánske ponožky

Tommy Hilfiger

Ponožky Tommy Hilfiger sú decentné a zároveň neprehliadnuteľné. Samostatné, po dvoch, po troch, v darčekových krabičkách rôznych prevedení, ktoré už len stačí položiť pod vianočný stromček.

Tommy Hilfiger dámske ponožky

Tommy Hilfiger pánske ponožky

XPOOOS

Avantgardný ponožky, ktoré berú dych nielen designy, ale aj kvalitou a pohodlnosťou. Ich veľkosti sú unisex, a tak sa nemusíte obávať, že obdarovanému budú malé alebo veľké.

Xpooos ponožky

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie