Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Ponožky ako trendy darček k Vianociam

  %07. %12. %2018      Zo sveta módy

"Ponožky pod stromček sú najhorším darčekom."
"Hlavne nekupujte ponožky."
"Ponožky niééé!"

Počujete alebo čítate tieto zastarané výroky viac, než by ste chceli? Zabudnite na ne! Ponožky dnes už nie sú nevítaným alebo dokonca nechceným darčekom. Dnes je doba, kedy ponožky chceme, milujeme, prosíme o ne (sama ich na zozname pre Ježiška mám). Stačí len vybrať tie správne! A v tom vám pomôžeme...

Pravda, že s čiernymi či bielymi "fusakľami" na Vianoce žiadnu veľkú chválu nezožnete. S nami ale môžete vybrať také ponožky, ktoré budú naozaj trendy darčekom pod stromček.

Happy Socks

Tisíce farebných kombinácií i vzorov, ktoré vždy a každému vykúzlia úsmev na tvári. Siahnuť môžete po jedných Happy Socks ponožkách, ale aj po darčekovej krabičke so štyrmi pármi v podobných dizajnoch.

Happy Socks ponožky

Slippsy

Roztomilosti sa medze nekladú, a tak k ponožkám značky Slippsy môžete ladiť aj boxerky alebo domáce papuče s rovnakými motívmi. Ľahko tak vytvoríte trendy darčekový set, napríklad pre svoju drahú polovičku.

 

Slippsy

Calvin Klein

Celosvetovo známa značka Calvin Klein ponúka ponožky pre priaznivcov decentnejších dizajnov. Pre mužov športové aj elegantnejšie k oblekom. Pre ženy hravé i jemné a ženské. Nechýbajú ani darčekové krabičky a sety.

Calvin Klein dámske ponožky

Calvin Klein pánske ponožky

Tommy Hilfiger

Ponožky Tommy Hilfiger sú decentné a zároveň neprehliadnuteľné. Samostatné, po dvoch, po troch, v darčekových krabičkách rôznych prevedení, ktoré už len stačí položiť pod vianočný stromček.

Tommy Hilfiger dámske ponožky

Tommy Hilfiger pánske ponožky

XPOOOS

Avantgardné ponožky, ktoré berú dych nielen dizajnmi, ale aj kvalitou a pohodlnosťou. Ich veľkosti sú unisex, a tak sa nemusíte obávať, že obdarovanému budú malé alebo veľké.

Xpooos ponožky

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?