Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Plavková sezóna 2017

  %26. %05. %2017      Zo sveta módy

Plavková sezóna je tu. Očakávaná doba, na ktorú sme sa tvrdo pripravovali celú zimu pravidelným cvičením a odriekaním. Dokázali sme to, ale je tu ešte jedna vec, ktorú musíme doladiť. Plavky. Dovolenka za dverami a my jednoducho nové plavky potrebujeme, pretože tie minuloročné prežili len pár dní pri vode. Poďme sa pozrieť, aké plavky sa tento rok nosia.

Calvin Klein

Medzi must-have kúsky patria jednoznačne plavky Calvin Klein. Calvin Klein navrhuje plavky nadčasové, ktoré rozhodne po jednej sezóne neodložíte. Ponúka asymetrické, ale aj klasické strihy vo výrazných aj v univerzálnych farbách. Novinkou sú tento rok plavky ozdobené výraznou gumou, ktorá je od celku oddelená. Na tele vyzerajú skvelo.

calvin klein

Diesel

Originálne plavky ponúka značka Diesel, farebné modely, tropické prvky alebo denimový design predstavujú tohtoročnú nadčasovú kolekciu. Plavky majú rôzne strihy, ideálne pre každú postavu, a tak máte veľký výber.

plavky Diesel

Desigual

Skvelé designy nájdete aj u značky Desigual, ktorá v tohtoročnej kolekcii predstavuje vychytané plavky, obojstranné, čiže máte tzv. Desigual plavky 2 v 1, a tak ušetríte aj viac miesta v kufri pri balení na dovolenku.

plavky Desigual

Pánske plavky

Páni si tiež vyberú, a to hneď z dvoch značiek - Calvin Klein a Diesel. Pánske plavky Calvin Klein v podobe šortiek v univerzálnych farbách sú dokonca vhodné aj ako kraťasy na bežné nosenie. Čo možno povedať aj o plavkách Diesel. Diesel predstavuje plavky v rôznych dĺžkach aj prevedeniach.

pánske plavky

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?