Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Plastové trendy 2019

  %23. %04. %2019      Zo sveta módy

Plast sa objavuje v móde už dlhú dobu, stále viac a stále v nových podobách. Niektoré mu na chuť neprichádzajú, iné ho zbožňujú. Plastové šperky, topánky, kabelky, to všetko na nás kričí z ponúk mnohých značiek a my predstavujeme top Differenta kúsky, ktoré uchvátia vás aj vaše okolie.

Ako ich kombinovať a hodí sa viac plastových vecí k sebe, bez toho aby som vyzerala ako chodiaca pet fľaša? Áno, hodí, inšpirujte sa a budete za hviezdu.

plastová móda

Nenahraditeľný spoločník ženy na 7? KABELKA. Ikonou na trhu kabeliek z plastu je určite svetoznáma značka zo slnečného Talianska, O bag. Kabelky mnohých farieb aj veľkostí si každá žena zostavuje sama podľa svojho vkusu, a to je skrátka splnený sen.

Vás už ale kabelka prestala baviť? Nevyhovuje vám kvôli bolesti chrbta alebo ste skrátka podľahla trendom štýlových ruksakov? Pre vás je tu značka Ju'sto! Batôžky s malým vreckom, ktoré možno nosiť aj samostatne ako listovú kabelku, si zamilujete nielen pre ich tvar, ale aj ľahkosť a jednoduchú umývateľnosť.

Kúzlo plastu tento rok objavila napríklad aj značka Tommy Hilfiger a predstavila priestrannú kabelku v priehľadnom prevedení, na ktorú budete valiť oči!

 

Tommy Hilfiger kabelka

Kombinovanie kabelky s topánkami nikdy neomrzí, aj keď už nie je módnym pravidlom. Pri plastových kráskach ale nešliapnete vedľa. Obuť si môžete voňavé balerínky Melissa, príjemné žabky Ipanema alebo nadčasové topánky Crocs.

A čím všetko dotiahnuť k dokonalosti? Predsa šperkami, ktoré sú a vždy budú pomyselnou čerešničkou vášho outfitu. Zlaďte s farbou svojej plastovej kabelky a plastových topánok aj plastový náramok Ops! Objects a môžete vyraziť!

topánky Melissa

O bag kabelka

plastova kabelka O bag

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?