Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Plastové topánky Melissa - topánky 4 véčiek

  %12. %02. %2018      Zo sveta módy

Týmto článkom by sme vám chceli povedať, že by ste si na tohtoročnú jarnú a letnú sezónu mali Melissky naozaj zaobstarať! Dáme vám niekoľko tipov na to, prečo sú topánky Melissa "must have" kúskom do vašej skrinky s topánkami! Prezradíme vám všetky výhody týchto plastových štýloviek, kvôli ktorým ich už z nohy nezložíte! A pretože sa blíži jar a pretože nová kolekcia Melissa pre jar a leto 2018 je už online, povedali sme si, že je na tieto pravdy ten správny čas. Tak poďme na to.

topánky Melissa

Topánky Melissa sú vyrábané zo špeciálneho materiálu Melflex, ktorý je navyše napustený špeciálnou parfumovanou esenciou. Táto technológia parfumovania materiálu zaručí, že vôňa z topánok nikdy nevyprchá a navyše prevonia pokojne celú miestnosť. Materiál Melflex je ľahký, mäkký a prispôsobivý. To bolo len pár informácií, takto na začiatok.

A teraz pekne k veci. Dalo by sa povedať, že topánky Melissa sú topánky 4 véčiek!

V 1 - Vodeodolné

V 2 - Voňavé

V 3 - Vľúdne k prírode

V 4 - Veľkostne poddajné

  1. Sú VODEODOLNÉ, vodou môžete topánky čistiť, po vode s nimi môžete pokojne aj chodiť ;-). Ak sa chystáte k moru, sú pre vás žabky alebo šľapky Melissa úplne ideálne. Keď napríklad v balerínkach Melissa šliapnete do mláky, tak by vás to vôbec nemalo rozhodiť.
  2. Sú VOŇAVÉ, sú totiž napustené špeciálnou voňavou esenciou, ktorá z topánok nikdy nevyprchá. Pracovne túto špecifickú vôňu nazývame ,,žuvačková vôňa", pretože vonia sladko, ako žuvačky, ktoré sme ako deti zbožňovali.
  3. Sú VĽÚDNE K PRÍRODE. Tak ako akýkoľvek iný plast, sú recyklovateľné čiže ekologické.
  4. Sú VEĽKOSTNE PODDAJNÉ, vďaka špeciálnemu materiálu Melflex, ktorý je mäkký a ohybný, sa vašej nohe jednoducho prispôsobí, môžu sa napríklad ľahko povoliť, a tak vás nikdy nebudú tlačiť.

topánky Melissa

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?