Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Plastové topánky Melissa - nová kolekcia a jej príbehy

  %02. %08. %2013      Zo sveta módy

Voňavé plastové boty Melissa už netreba predstavovať. Snáď každý módny nadšenec už sa s Melissou stretol, privoňal a vyskúšal ich pohodlie. Kto je skúsil, tak už vie, že je to láska na prvý nazutie, ktoré sa už nevzdáte.

Vedeli ste, že každá topánka má svoj príbeh? Keď návrhári tvoria nové dizajny týchto plastových topánok, myslí aj na Vás, na ich nositeľa. Každému typu potom dizajnéri vdýchnu život príbehom. Prinášame Vám stručné predstavenie niekoľkých typov topánok Melissa z novej kolekcie jeseň / zima 2013, tak ako ich napísali priamo návrhári.

Melissa Moon Dust - cvočky vpred! Tieto topánky inšpirované čižmami provokujú cvočkami. Praktický štýl topánok, ktorý bol vždy nutnosťou na hudobných festivaloch, teraz prichádza v modeli, ktorý je trendy viac ako kedykoľvek predtým! K dispozícii sú šedé so striebornými cvočkami a čierne so zlatými cvočkami.

Šedé čižmy Melissa Šedé čižmy Melissa

Melissa Virtue III - ležérny look! Poznáte tie dni, kedy sa chcete cítiť pohodlne, obliecť sa ležérne iba s dôrazom na módne doplnky? Topánky Melissa Virtue sú správnou voľbou. S cvočkovými aplikáciami budete trendy celú jeseň.

Punkovej baleríny Melissa Punkovej baleríny Melissa

Melissa Divine III - v duchu výstrednosti! Nie je to radosť, keď idete po ulici, pozriete sa na svoje topánky a začnete sa smiať? Je zaručené, že s topánkami Melissa Divine sa smiať budete. Vtipná ozdoba na špičke topánky je kľúčom k ich kúzlu. Motív mačiatka Vás určite zahreje a vyčarí úsmev na tvári.

Romantické balerínky Melissa Romantické balerínky Melissa

Melissa Ultragirl High - v štýle raňajky u Tiffanyho! Topánky Melissa inšpirované módou päťdesiatych rokov sú hitom jesennej kolekcie. Drobný "Lolita" podpätok, spoločne s detailom jemné a očarujúce mašličky dodajú nositeľke dievčenský vzhľad. Môžete si vybrať khaki či béžovú variantu.

Štýlové topánky Melissa Štýlové topánky Melissa

Topánky Melissa budete milovať nielen pre ich výnimočný vzhľad, vôňu a pohodlie, ale tiež si zamilujete filozofiu celého konceptu. Ich cieľom je nielen obúvať ženy po celom svete, ale odovzdať svojim nositeľkám niečo navyše - štýl, trend a šarm!

Na novú kolekciu sa môžete pozrieť tu: TOPÁNKY MELISSA

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?