Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Plastové topánky Melissa FW19 alebo nová kolekcia je tu!

  %17. %06. %2019      Zo sveta módy

Nazúvačky, slide šľapky, sandále, topánky na podpätku, topánky na kline alebo napríklad balerínky? Tak to je nová kolekcia plastových topánok Melissa! A viete, čo je skvelé? Že v tomto lete budete o krok napred, a to preto, že si obujete novú nadčasovú kolekciu topánok Melissa jeseň/zima 2019. Asi si teraz práve hovoríte "ako to"? To vám samozrejme radi vysvetlíme. Značka Melissa pochádza z Brazílie, kde sa teploty nielen na ortuťovom teplomere objavujú o niečo vyššie ako u nás. Zatiaľ, čo my nosíme válenky a snehule, v Brazílii nosia sandále. A aká je nová kolekcia? Asi vás nesklameme, keď povieme, že je opäť VY-VO-ŇA-NÁ!

Prečo obúvať Melissky?

Poďme si zopakovať niekoľko výhod a vychytávok tejto značky. Módna značka Melissa predstavuje topánky všetkého druhu, vyrábané zo špeciálneho, plastového materiálu Melflex. Materiál je ohybný, mäkký, flexibilný a veľmi odolný. Je recyklovateľný, teda šetríte životné prostredie. Topánky Melissa sú tiež napustené parfumovanú esenciou, ktorá pripomína Bonbónový, pracovne tomu hovoríme ,, žuvačkovou "vôňu, a ktorá nikdy, ale naozaj nikdy nevyprchá a navyše prevonia váš botník. V neposlednom rade sú Melissky pohodlné a slušivé. A kto nemá v botníku aspoň jeden pár, tak by si ho mal urýchlene zaobstarať.

Balerínky Melissa

Že milujete balerínky Melissa a potrebujete nové? Potom ste si počkali, milé dámy, na správnu chvíľu. Nová kolekcia ponúka niekoľko typov. Okrúhle, špicaté, aj s otvorenou pätou. Jednoduché, zdobené, elegantné i extravagantné, ale všetky voňavé. Navyše si môžete vybrať z rôznych farieb, ktoré nielen, že oživia vaše outfity, ale aj rozžiaria vaše dni, lebo vám bude každý lichotiť.

baleríny Melissa

Šľapky Melissa

Šľapky alebo nazúvačky? Čo je pre vás prirodzenejšie, ale rovnako pohodlné, sa snúbi v dokonalých topánkach v jednoduchom prevedení. Absolútnym hitom sú slide šľapky, to vieme. Čo ale tak trochu vybočiť z radu a obuť si štýlové šľapky do špičky alebo šľapky na podpätku? Prečo ísť s davom, keď je fajn z neho občas trochu vybočiť, odlíšiť sa, byť differenta?

papuče Melissa

Sandále Melissa

Ani balerínky ani šľapky? Tak potom pre vás máme zlatú strednú cestu. Sandále. Obľúbený typ Seduction milujeme a nie je sa čomu čudovať. Typická mohutná mašľa na špičke, ľahké obúvanie, elegantný dizajn, pohodlie a roztomilosť v jednom. Také sú naše milované sandále Melissa, v rôznych farbách. Kolekcia jeseň zima 2019 predstavuje tento typ, zdobený kovovou mašľou, takže je zas o trochu iný, ako tie predchádzajúce.

sandále Melissa

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?