Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Plastové topánky MEL- nová kolekcia jar/leto 2014

  %26. %03. %2014      Zo sveta módy

Plastové voňavé topánky Melissa už všetci dobre poznáte. Pochádzajú z Brazílie a jej mladšou sestrou je značka Mel. Plastové topánky Mel sú značkou šmrncu. Je to ekologická a recyklovateľná značka obuvi, ktorej topánky sú vyrobené z materiálu Melflex, ktorý sa dobre prispôsobí nohe. Ide o Melissou patentovaný kvalitný a odolný plast, na ktorom sa návrhári doslova vybláznili. A pozor, ak už patríte medzi tých, ktorí si, rovnako ako my, doslova zamilovali cukríkovú vôňu Melissa, tak nemusíte smútiť. Tohtoročná kolekcia jar/leto 2014 je prvou plne voňavou kolekciou týchto úžasných farebných topánok Mel. A tú si teraz v plnej kráse predstavíme.

baleríny Mel Fresh www.botymel.cz balerínky Mel Fresh www.botymel.cz

Topánky Mel Fresh - tieto svieže originálne balerínky bez špičky iste poznáte z predošlých 4 kolekcií. Jedná sa o najpopulárnejší typ balerínok a nesú názov "FRESH". Nadväzujú na minuloročný typ s kvetinou, ten tohtoročný má aplikáciu srdca a mašle a je dostupný v najrôznejších farbách. So srdcom nájdete balerínky v kombinácii farieb: čierno-červené, ružovo-čierne a žlto-čierne. S mašľou potom jednofarebné: čierne, béžove a červené.

baleríny Mel Milkshake www.botymel.cz balerínky Mel Milkshake www.botymel.cz

Topánky Mel Milkshake - ďalším typom z novej kolekcie sú štýlové vzdušné balerínky s dierkami v tvare srdiečok a s remienkom. Nadväzujú na minuloročný typ MELISSA s názvom Dance Hits, ktoré sa stali minulý rok najpredávanejšími. Tieto priedušné balerínky sú obľúbené aj pre svoju praktickosť- vďaka ohybnosti ich elegantne strčíte do kabelky. Tohtoročná kolekcia má lesklý povrch v kombinácii farieb: červeno-ružové, oranžovo-béžové a modro-zelené. Pre slávnostnejšie príležitosti sú tu potom Milkshake s glitrami na povrchu a sú dostupné v čiernej, ružovej a zlatej.

baleríny Mel Pop www.botymel.cz balerínky Mel Pop www.botymel.cz

Topánky Mel Pop - dnešnou treťou hitovkou sú romantické ženské balerínky Pop, ktoré zdobí na špičke elegatná mašlička, majú matný povrch s dúhovým sfarbením a dostupné sú v ružovo-červenej, modro-béžovej a čierno-sivej. Ďalšie zo skupiny Pop sú s kvetinou na špičke a lesklým povrchom a to vo farbách: čierne a béžovo-čierne.

boty na podpatku Mel Raspberry www.botymel.cz topánky na podpätku Mel Raspberry www.botymel.cz

Topánky Mel Raspberry - tieto luxusné pohodlné topánky na podpätku sú ďalšou novinkou. Nadväzujú na minuloročnú kolekciu topánok Melissa s názvom Lady Dragon od Vivienne Westwood a zdobí ich romantické srdiečko na špičke. Ich prevedenie je v sivej s červeným srdiečkom.

baleríny Mel Marshmellow www.botymel.cz balerínky Mel Marshmellow www.botymel.cz

Topánky Mel Marshmellow - ďalšou novinkou v kolekcii jar/leto sú jedinečné balerínky Mel bez päty, s remienkom a vzdušnou glitrovou špičkou. Tieto štýlové topánky dostali názov Marshmellow a rovnako ako známe cukríky sú mäkké a krásne voňajú. Dostupné sú v čierno-sivej s glitrami na povrchu a oranžovo-modro-béžovej.

baleríny Mel New Glitter www.botymel.cz balerínky Mel New Glitter www.botymel.cz

Topánky Mel New Glitter - poslednou novinkou sú plastové vzdušné dierkované balerínky Mel s remienkom, ktoré majú stielku posiatu motívom kotvy a zdobí ich malé zlaté srdiečko na špičke. Sú dostupné v čiernej, bielej, červenej, zelenej a modrej.

Kolekce bot Mel jaro/léto 2014 www.botymel.cz Kolekcia topánok Mel jar/leto 2014 www.botymel.cz

Tak čo hovoríte na novú kolekciu topánok Mel jar/leto 2014? Tiež Vás zaujala a tieto štýlové a voňavé topánky Vám doma jednoducho nesmú chýbať? Potom neváhajte a vyberajte na www.botyMel.cz a to za veľmi prijateľné ceny.

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?