Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Plastové topánky CROCS

  %10. %07. %2014      Zo sveta módy

Topánky CROCS zažívajú v posledných rokoch obrovský boom. V súčasnosti sa predávajú vo viac ako 90 krajinách. Za nebývalý úspech nepochybne môže neopozeraný dizajn, veľký dôraz na pohodlie, odolnosť materiálu a zároveň nízka hmotnosť. Tu je pár tipov, ktoré Vám predstavíme :)

Jayne GOLD
Dámske topánky CROCS v efektnej zlato béžová farbe s pásikom za pätu, ktorý opticky nohu zmenší. Na originalite potom pridá plastová ruže na bočnej strane pásku. Balerínky sú vyrobené z materiálu Croslite, ktorý je flexibilný, ľahký a dokonale sa prispôsobí vašej nohe. Vnútorná stielka je ortopedicky tvarovaná, a tak aj dlhšiu prechádzka bude radosťou. Dostupné sú tiež v malinovej farbe.

Crocs Jayna Gold Crocs Jayna Gold

ADRIANA III FLAT
Balerínky v neónovej ružovej s efektnými prestrihmi v tvare kvapiek a oranžovou ortopedicky tvarovanou vnútornou stielkou. Topánky majú tiež pevnú tvarovanú podrážku pre komfortné nosenie. Sú vyrobené z materiálu Croslite, ktorý sa skvele prispôsobí nohe, je antiseptický a pružný.
Sú dostupné tiež v tyrkysových tónoch mora a vo farbe espressa.

Crocs Adrina III flat vibrant pink Crocs Adrina III flat vibrant pink

Huarache MINI
Ďalší typ je na vyvýšenom kline s efektnými prackami za pätu a cez priehlavok. Balerínky sú vo farbách espressa, čiernej a alebo vo farebnej kombinácii.
Tento typ je aj bez klinku v kontrastných sviežich farbách leta, v modro-fialových tónoch, vo fuchsiovej s oranžovou a modro-zelených tónoch.

Crocs Huarache Mini Wedge multi / geranium Crocs Huarache Mini Wedge multi / geranium

CAP TOE
Elegantné čierne dámske balerínky sú ďalším typom. Majú čiernu lakovanú špičku a tento dizajn topánok sa hodí do práce aj na spoločenské udalosti a použitý Croslite materiál je vhodný pre celodenné pohodlné nosenie.
Boli vyrobené tiež v béžovej a hnedej farbe. Pre tých z Vás, ktorí si potrpíte na podpätky, boli vyrobené tiež na kline v čiernej farbe.

Crocs Cap Toe Wedge Crocs Cap Toe Wedge

GIANNA
Ďalším Crocsy sú potom tieto báječné ružové balerínky so žiarivými modrými retiazky na špičke.

Crocs Gianna Link Flat Berry / Electric Blue Crocs Gianna Link Flat Berry / Electric Blue

Vyberte si z veľkého výberu oficiálneho českého predajcu na Different.cz a buďte different :)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?