Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Plastové kabelky JUSTO

  %28. %08. %2018      Zo sveta módy

Na Differenta.sk sa objavil akýsi nešvár. A to je čím ďalej tým viac plastových doplnkov. Aby sme vám to vysvetlili. Skrátka plastové doplnky nás bavia, sú nesmrteľné, praktické, štýlové a hlavne nadčasové, a tak sa nám asi nebudete čudovať, že sme pre vás naskladnili novú značku. Volá sa Ju'sto.

Módna značka Ju'sto je dieťaťom talianskeho dizajnéra Emanuela Magente, ktorý svoj nápad uplatnil už pri známej značke O bag. Práve on stavil na ľudskú kreativitu a dal život nápaditým plastovým kabelkám, ktoré si každé dievča aj žena môže zostaviť podľa vlastných predstáv. Postupom času ale spoluprácu s O bag ukončil a rozhodol sa ísť vlastnou cestou, a tak vznikla nová značka Ju'sto.

Ju'sto okrem kabeliek, tašiek a ruksakov ponúka aj rôzne módne doplnky, ako napríklad štýlové hodinky. Hlavným aspektom tejto mladej značky je jednoduchosť. Čo znamená, že sám zákazník rozhoduje o finálnej podobe kabelky! Telá, rúčky, vnútorné tašky a doplnky si vyberie z obrovského množstva rôznych farieb, designov a tvarov.

Telá sú vyrobené zo špeciálneho a hlavne ľahkého plastového materiálu EVA, ktorý sa ľahko udržuje. Tvary tiel sú elegantné, originálne a pevné. Rúčky sa k telám pripájajú pomocou skrutkovacích závitov a zvládne to naozaj každý. Kabelku môžete dozdobiť rôznymi kožúškami, príveskami a inými doplnkami, ktoré sa vám budú na nej najviac páčiť.

Podobne ako značku O bag, aj značku Ju'sto budete buď milovať alebo nenávidieť. Dôležité je ale vedieť, že s jej nosením na veku nezáleží. Nosiť ju môže každé dievča, slečna aj pani, ktorá miluje neopozerané, štýlové a hlavne originálne kúsky so zmyslom pre detail i praktickosť.

justo

justo

justo

 

Viac inšpirácie nájdete v našom videu na Different TV !

 

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?