Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Peňaženky, ktoré majú štýl

  %27. %03. %2015      Zo sveta módy

Všetci to poznáme. Pekne sa vyfešákovat a hurá nakupovať. Skvele sa nám lesknú topánky, za dobre padnúcim kabátom sa otočí kde kto, omamná a napriek tomu príjemná vôňa sa za nami line ako najvernejší spoločník. Vyberieme si oblečenie, parfum, jedlo a ideme ho zaplatiť. V tomto okamihu nastáva tá druhá fáza ako byť stále krásni.

Výber tej správnej peňaženky je veľmi dôležitý a kde kto na neho zabúda a podceňuje. Je to jedna z vecí, ktoré ukazujeme viac ako spodnú bielizeň. A že práve spodnú bielizeň vyberáme celkom starostlivo, nemyslíte ??

Dôkladný výber peňaženky je dôležitý v mnohých ohľadoch. Napríklad musí vyzerať dobre, musí sa do nej vojsť peniaze, všetky kreditné, debetné aj zľavové kartičky, ktorých, ruku na srdce, nie je nikdy dosť a tiež občianka, vodičák, fotka rodiny, náplasť, kartička s krvnou skupinou, kartička kričiaci: Mám kontaktné šošovky a podobne. Je toho šialene a to sa vám len tak nikam nezmestí všakže ??

Každá z vyššie spomínaných vecí sa perie o svoje miesto a ja vám ukážem pár nádherných a napriek tomu praktických peňaženiek od rôznych módnych značiek , ktoré urobia parádu aj poriadok vo vašom "účtovníctva".

Peňaženky pre náročné ženy

Desigual-peňaženka-zip-around- sd disaster-designs-peňaženka-kliccv disaster-designs-penazenka-s-jezkyvb disaster-designs-penazenka-s-ježkom

Portmonka, keď so sebou nechcete nosiť všetky doklady, kartičky a drobnosti

cvdf disaster-designs-penazenka-portmonka-paper-plane disaster-designs-penazenka-la-boutique-shopping

Peňaženka pre náročných mužov

scotchsoda-panska-peňaženka

Tak čo? Už ste si aj vy vybrali tú svoju ??

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?